In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Xercia

Go down 
+7
Natalka
Kiel
milair
Zygfryd
Balumb
Rundaer
Xercia
11 posters
AutorWiadomość
Xercia





Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 10:58 am

Informacje o Tobie
Imię:Artur
*Wiek: 17
Skąd jesteś: Katowice
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: mam alergię zdjęcia i unikam aparatu Wink

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Xercia
*Nick sprzed wipe: sporo tego było ale na sangu nigdy nie wbiłem większego levelu| na Nexusie Xercon
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:69
*Klasa:Druid
*Aktualny build:Feral
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Resto pvp i pve
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=362368
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot092210182344.jpg/
UI ulegnie zmianie gdy zrobię się w resto
addony: afflicted, healbot, icehud, dbm i sporo innych

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:4 lat z przerwami| Na tbc za dużo nie zrobiłem tak na bardziej poważnie gram dopiero od wotkla
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):część pre tbc i prawie wszystkie tbc, naxx kilka hero Voa
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: na Nexusie w Never Ending tutaj przez jakiś czas w Mystic Heroes
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):DK dps(czasem tank), czasem za czyjąś postacią jako heal
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Tak.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:Tyle ile mogę. Raz to może być z 7h raz 1h
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Być może rodzice,nauka ale jak do tej pory nie było z tym problemu i postaram się o to by nie było
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Nie( do końca września z hoiem(kuzyn))
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):tam mam.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Bardzo lubie grę pve więc po rozeznaniu terenu uważam że in Flames jest najlepszą gildią do jakiej mogę się starać dołączyć, poza tym dołaczył tu hoi i shady i pewnie pare osób z mh jeszcze tutaj dołączy
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: w MH brak pve
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):hoi shady(kekq) i może mnie ktoś zna z Nexusa
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak
[u]
Powrót do góry Go down
Rundaer

Rundaer



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 11:22 am

Po primo to Koniecznie ściagnij sobie xperla albo cos w ten deseń

Tak to jestem ZA
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 11:39 am

ślůnsk , ZA !

ja z tg - pijemy ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 11:59 am

No niech będzie ZA.
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 12:37 pm

zA!
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 2:33 pm

Rundaer napisał:
Po primo to Koniecznie ściagnij sobie xperla albo cos w ten deseń

Tak to jestem ZA

aa tam rudy Razz iks perl smierdzi :F przez niego nie moge focusowac:P
lepiej skombinuj sobie bartendera (chociaz zalezy kto co lubi) niz szitowego iksperla (chyba ze nie beda ci sie fokusy bugowaly /ew. nie chcesz grac prawdziwego pvp:P)

jak narazei spoko tylko ze lvl niski (a pisales ze miales problemy z wbiciem wyzszego lvl na sangu) wiec ja sie wstrzymuje od glosu
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 2:48 pm

Lol kielu, co ma xperl do bartendera skoro jedno jest od ikonek postaci, a drugie od barów ze skillami. To tak jakbyś stwierdził, że lepiej pić kawę do śniadania niż kompot do obiadu. lol!
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 3:11 pm

chodzilo mi o to ze juz wszystko jest lepsze od tego iksperla (nie podawalem bartendera jako zastepczy addon zamiast iksperla tylko tak go podalem dla przykladu zmian ktore wg. mnie moga poprawic ui) Razz
wiem co jest do czego tifko
Powrót do góry Go down
Xercia





Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 10:25 pm

no wtedy jakoś nie miałem motywacji by wbić ten lvl i czasu , no i nie tyczyło się to tylko sanga. A o to czy teraz wbije 80 się nie martw na pewno go wbije.
|Było to tuż przed wipe i to też miało wpływ , a Nexusie oprócz 80 lvl prawie full furious i dobre eq pve


Ostatnio zmieniony przez Xercia dnia Czw Wrz 23, 2010 7:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie Xercia Left_bar_bleue0/0Podanie Xercia Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 12:30 am

za
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 1:52 am

scratch hmmm .............. ZA
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie Xercia Left_bar_bleue2/2Podanie Xercia Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 7:12 am

ZA
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie Xercia Left_bar_bleue99/99Podanie Xercia Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 8:02 am

Przyjęty. Zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Xercia Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Xercia   Podanie Xercia I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Xercia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie : Iks
» Podanie - Neq
» Podanie
» Podanie Ash
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: