In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Ash

Go down 
+3
lecter
Creit
Warfar
7 posters
AutorWiadomość
Ashtarot
Gość




Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:52 am

Witam. Wiem ze jest zamknięta rekrutacja dla warkow ale nic nie szkodzi napisac moze kiedys ktos sie odezwie Very Happy

Imię: Wojtek
Wiek: 26
Skąd jesteś: Mała miejscowosc Tomaszow

Nick: Ashtaroth
Klasa: Warrior
Aktualny level: 70 lvl
Build: aktualnie jestem pod arms ale to dlatego ze nie mam gildi i chodze tylko na bg,ale zawsze moge zmienic na fury pve
Jaki build planujesz miec na maksymalnym levelu?: z gildia pve oczywiscie fury
Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz mikrofon?: tak posiadam
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminami: Regulamin gildii, Regulamin raidowania. tak zapoznalem
W jakiej gildii byłeś wcześniej:Legion,The untouchables lecz rozpadla sie...
Nick postaci przed wipe: nie gralem tu przed wipe
Czy znasz kogoś z Gildii: tak znam Lektera ,margaret, duduskiller... jeszcze by sie znalazlo kilka osob ale nei wiem czy mnie pamietaja
Dlaczego akurat In Flames: Szukam solidnej i zgranej gildi z zasadami, oraz ludzi znajacaymi sie na rzeczy.
Ile średnio spędzasz czasu na gre:hmm... przewaznie od 2gdz do 5, jeli mam wolne jak w tej chwili to o wiele wiecej
Jak długo grasz w WoW'a: 4 lata na pewno jest
Jeśli posiadasz zdjęcie podaj tutaj link (opcjonalne):
Jakie masz doświadczenie PvE: gralem na innym serverze tam robilem wszystkie insty procz inst na reputacje i tych nie znam

Powinno wystarczyc Very Happy tyle o mnie ,chce zaznaczyc ze nie posiadam na postaci full epikow (sa green,blue jak i kilka tylko epikow)

Pozdrawiam i prosze po pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie Ash Left_bar_bleue0/1Podanie Ash Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 2:03 pm

zamknieta rekrutacja
Powrót do góry Go down
Creit
Rada Gildii
Creit



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:45 pm

przeciw

podobno jest 1 glos, wiec otwieram ponownie Razz
Powrót do góry Go down
lecter

lecter



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 5:21 pm

za bo znajomy z real a podobno takich to ludkow przyjmujemy tak ze byl bym wdzieczny:)
Powrót do góry Go down
Kafeitth





Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 5:27 pm

za Smile co prawda z real'a nie znam, ale miałam przyjemność polować z postacią Ashtarot'a. Wydaje się być ogarniętą osobą "bez przerostu formy nad treścią" Wink

pozdrawiam i powodzenia
Powrót do góry Go down
Teutoon

Teutoon



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 8:51 am

no jeśli znajomy z RL to za Wink
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 11:04 am

za, znajomy Lectera
Powrót do góry Go down
Mcdon

Mcdon



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 1:33 pm

za
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitimeSro Sie 19, 2009 1:49 pm

przyjety
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Ash Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ash   Podanie Ash I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Ash
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie
» Podanie Dar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: