In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 podanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Abruzzi
Gość




podanie Empty
PisanieTemat: podanie   podanie I_icon_minitimeSob Lis 21, 2009 1:41 pm

Imię:Krzysiek

Wiek:17

Skąd jesteś:Rudki (niedaleko Kielc)

*Nick:Abruzzi

*Nick sprzed wipe:----

*Lvl:20

*Klasa:Rogue

*Aktualny build:Assa

*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Mialem juz 2 rogalkow(jeden 80 i 70) na 2 rożnych serwerach(ten jest 3Xd) i kazdorazowo mialem bulid subtely
Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do ----

Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie

*Jak długo grasz w WoW'a: w wowa gram juz od ok 3 lat zaczynałem na sunwellu gralem razem z moim kolega(saintkiem)który jest juz w waszej gildi i zachecił mnie do napisania podania i próby dolączenia do Was

*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):all isty 70 i naxx (jeden raz)
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Sunwell--->Silver Defenders (bardzo milo wspominam jedna z najlepszych gildi w jakich byłem)hellground--->Sfora

*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):DPS

*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): ----

Dyspozycyjność:

*Ile średnio spędzasz czasu na grę:gram regularni i dosyć często jesli chodzi o dyspozycyjnośc to można na mnie liczyć
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Największym problem będzie(jest) szkoła ponieważ do niej dojerzdzam muszę dosyć wcześnie wstawać wiec na tygodniu będzie ciężko
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):dziele z rodzicami i siostra
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie ma takiej możliwości ponieważ ja jestem panem i władca komputera

*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Nie chyba ze luzie na raidzie sa nie kompetentni tz nooby albo strasznie sie przedluZal a mialem cos zaplanowane /bylem umowiony

*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd) Jeśli nie masz mikrofonu, to czy zobowiązujesz sie przynajmniej nas słuchać na raidach?:Mam słuchawki z mikrofonem wiec luz


Informacje dodatkowe:

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Saintek reklamuje was jako dobra gildie i dosyc liczna i dlatego chcialem dolaczyc
*Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:nigdy nie zostalem wyzucony z gildi w ktorych gralem (zazwyczaj sam odchodziłem bo np server zmieniałem)

*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):
Regulamin:saintek(jestem jego kolegą )

*Czy zapoznałeś się z regulaminem gildii? Tak

*Odpowiedz WŁASNYMI SŁOWAMI(bez kopiowania) tylko na pytania 1,2 i 3 znajdujące się poniżej:

1.Co wszyscy na vt maja robić podczas tłumaczenia taktyki przez Raid Lidera?:poprostu słchac

2.Co możesz zrobić jeśli kategorycznie nie zgadzasz się z decyzją Guild Mastera będąc na raidzie.
Po raidzie z nim pogadać
3.Co zrobisz jeśli na raidzie wyskoczy roll na jakiś zielony item i masz enchanting?:Greed



Wzorowane na podaniu Saintka mam nadzieje ze sie nie obrazi Xd



Coś od siebie?:Prosze o przeczytanie i pozytywne rozpatrzenie mojego podania z góry dzięki pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitimeSob Lis 21, 2009 3:13 pm

Zarejestruj sie.
ZA
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitimeSob Lis 21, 2009 9:47 pm

za
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 2:04 am

za
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 2:13 am

jak juz Tifek za, to ja tez ;]
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 2:15 am

Zgłoś sie do kogos z Rady w grze . Zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie Empty
PisanieTemat: Re: podanie   podanie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie Hoi
» podanie
» podanie
» Podanie Dar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: