In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Neq

Go down 
+3
Natalka
Lavock
Neq
7 posters
AutorWiadomość
Neq





Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 10:09 am

Imię: Piotrek
Wiek: 22
Skąd jesteś: Otwock

Nick: Neq

Klasa: Warrior

Aktualny level: 66 ale szybko to się zmienia ;]

Build: aktualnie używam takiego:
http://www.wowhead.com/?talent#LZ0xxsqVubeRikVo

Jaki build planujesz miec na maksymalnym levelu?:
http://www.wowhead.com/?talent#LGMc0fhZ0xx0E0udeRVzAo

Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz mikrofon?: Tak, posiadam.

Czy zapoznałeś/aś się z regulaminami: Regulamin gildii, Regulamin raidowania. Tak, zapoznałem się.

W jakiej gildii byłeś wcześniej: Byłem w Nemiesis~ ale po małej przerwie na studia po powrocie ubyło sporo aktywnych osób. Dlatego od dłuższego czasu próbuję radzić sobie jakoś sam. Nie wspominam tu o pseudo gildiach w których po 1-2 dniach opuściłem.

Nick postaci przed wipe: Gram od nie dawna(zaraz po wprowadzeniu 3..). Kolega(Grazyn) mi opowiedział o tej grze i mnie zachęcił to grania w nią ;]

Czy znasz kogoś z Gildii: Jak wspomniałem wcześniej. Kolega z reala mnie zachęcił do wow-a a teraz do wstąpienia do waszej gildii. Jego nick w grze: Grazyn.

Dlaczego akurat In Flames: Szukam gildii z aktywnymi, doświadczonymi graczami od których będę mógł się jeszcze czegoś więcej nauczyć o tej grze i wspólnie dobrze się bawić bo chyba o to tu chodzi.

Ile średnio spędzasz czasu na gre: Zdecydowanie za dużo w ostatnim czasie. Szukam pracy więc czasu mam sporo.

Jak długo grasz w WoW'a: Od wprowadzenia 3.. na tym serwerze.

Jeśli posiadasz zdjęcie podaj tutaj link (opcjonalne): -

Jakie masz doświadczenie PvE: Warriorem trochę trudniej się gra PvP więc skupiam się na PvE ale doświadczenie mam nie wielkie ;/ Myślę, że tu bym mógł szybciej nadrobić braki Razz

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam
Neq


Ostatnio zmieniony przez Neq dnia Wto Lip 28, 2009 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 10:11 am

ZA Wink
Powrót do góry Go down
Lavock

Lavock



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 10:37 am

Skoro znajomy z Reala to jak najbardziej ZA
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 11:53 am

Brak doświadczenia, niski lvl, nie jesteś i nie zamierzasz być tankiem - jestem przeciwny.
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Neq Left_bar_bleue0/1Podanie - Neq Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:12 pm

zmienam zdanie i otwieram bo już go pamiętam z 2 dni temu jak grazyn mu pomagal q spoko koleś ZA
Powrót do góry Go down
vrael

vrael



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:44 pm

ZA - kumpel z reala.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:46 pm

ZA przyjaciele moich przyjaciol sa moimi przyjaciolmi:P
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 1:31 pm

za- znajomy Grazyna
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeWto Lip 28, 2009 1:58 pm

znajomy z reala - za
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitimeSro Lip 29, 2009 2:38 am

przyjety
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Neq Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Neq   Podanie - Neq I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Neq
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: