In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie : Iks

Go down 
+4
Senti
Shin
Warfar
Iks
8 posters
AutorWiadomość
Iks





Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 4:04 am

Imię: Dawid
Wiek: 18
Skąd jesteś: Wrocław

Nick: Iks
Klasa: Rogue
Build: 20/0/41 chwilowo pvp bo BG ale na pve 20/41/0 spec sword ( KLIK )
Link do postaci na Armory: ( KLIK ), ale coś ostatnio zepsuło się ? bo nie pokazuje dobrze statów.
W jakiej gildii byłeś wcześniej: Euphoria
Czemu akurat Hordecore: Ponieważ moja była Gildia rozpadła się.... i jestem zmuszony szukać nowej, lepszej gildi pve która by chodziła często na raidy, farme repy itede Smile.
Czy znasz kogoś z Gildii: kaara ,savi, slizzer, skiba, Keireen może i ktos jeszcze ale nie pamiętam (Sry:P)
Jak długo grasz w WoW'a: jakieś 5 w porywach 6 miesięcy jestem świeży, ale szybko się uczę Smile.
Jeśli posiadasz zdjęcie podaj tutaj link: Mam ale uważam, że to zbędne.

Pozdrawiam Smile.


Ostatnio zmieniony przez xxxkowal dnia Sob Kwi 18, 2009 8:04 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie : Iks Left_bar_bleue0/1Podanie : Iks Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 4:52 am

Powiem tak podanie estetyczne i widać że ci zależy bo wcześniej napisałeś je a teraz poprawiłeś. No ale rogali to mamy massse. Z jednej strony widać spore chęci ale z drugiej rogue.
Wstrzymam się od głosu bo ...
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 5:58 am

i co z tego ze duzo??

moze w koncu zrobimy 2 rownolegle raidy na hyjal/bt zamiast jednego Smile

za
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 6:59 am

za
Powrót do góry Go down
Taol





Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 7:54 am

za
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 7:57 am

Za, jeden z nielicznych, którzy potrafią poprawnie pisać po polsku, dla mnie to największy plus (nie chce widzieć na gchacie "ej plis hoćcie zemnom na jakomś inspe"). Very Happy
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 8:53 am

a hyjal mozna czyscic jak ludzie przeczytaja taktyki i sie prazygotuja sprztowo na perfect

BT to samo


Ostatnio zmieniony przez Shin dnia Sob Kwi 18, 2009 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 9:58 am

niby rogali mielismy juz nie przyjmowac, ale podanie bardzo mi sie podoba i wylacznie to sklonilo mnie do bycia "za", jestes przyjety
Powrót do góry Go down
Usagi-

Usagi-



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 11:45 am

Tifek napisał:
Za, jeden z nielicznych, którzy potrafią poprawnie pisać po polsku, dla mnie to największy plus (nie chce widzieć na gchacie "ej plis hoćcie zemnom na jakomś inspe"). Very Happy

j00sH nJe HcEsHHHH Se mNom h000Ćić na boSSSSSSSSSSSSy?

co do podania, to uważam, że jak ktoś ma porządny gear, naskrobie ładnie i widać, że potencjalnie to osoba wystająca ponad szereg, to nawet przepełnienie w danej klasie nie powinno być przeszkodą. Mam wrażenie, że tu może tak właśnie być.

Ale wiadomo - chuj z podaniem, trzeba przebujać się gdzieniegdzie z delikwentem coby poznać wartość jego Very Happy
Powrót do góry Go down
Iks





Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 4:04 pm

Dzięki za pozytywne głosy Smile. Mam nadzieje, że nie zawiodę Was :>. Kiedy dostane zapro ?
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitimeSob Kwi 18, 2009 5:24 pm

Zgłoś się do nas w grze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie : Iks Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Iks   Podanie : Iks I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie : Iks
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: