In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie : Hx

Go down 
+4
Warfar
Nanai
Creit
przemuz
8 posters
AutorWiadomość
przemuz

przemuz



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimePon Kwi 13, 2009 2:33 pm

Imię:Przemek
Wiek:16
Skąd jesteś:Radomsko - łódzkie

Nick:Hx (Otóź postać zamieniona z huntera jakoś shamanem lubię grać. Mam doświadczenie nim ponieważ wbiłem 70 lvl w ally niestety musiałem usunąć poniewaź na jednym koncie nie można mieć postaci z hordy i alliance)
Klasa:Shaman
Build: Enhancement (dopiero przeszedłem wcześniej elemental ale nudny)
Link do postaci na Armory:http://wow.sangreal.lt/wowd/cswowd/?player=304222 ( Jak mówiłem wcześniej przeszedłem z ele a z racji że miałem mało golda nie mam duzo itemów pod enh ale staram sie to zmienić)
W jakiej gildii byłeś wcześniej:Trudno powiedzieć bo postać zamieniona ale jak ją dostałem nie miałem źadnej gildi
Czemu akurat Hordecore: Lubię pve ( Na chwilę obecną chodzę na av poniewaź chcę kupić za marki Frostwolfa oraz dostając postać miałem marki i honor więc kupiłem jedną część s2. Mam nadzieję, że to Was nie zrazi)
Czy znasz kogoś z Gildii: Jak patrzyłem podania to tylko Kaara (kolega z ławki)
Jak długo grasz w WoW'a: około roku
Jeśli posiadasz zdjęcie podaj tutaj link: Nie posiadam
Powrót do góry Go down
Creit
Rada Gildii
Creit



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimePon Kwi 13, 2009 2:48 pm

kaara? a to mamy kogos takiego? hmm dziwna sprawa z ta postacia, zamieniana hmm Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimePon Kwi 13, 2009 3:13 pm

za dlatego ze mamy bardzo malo enh
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie : Hx Left_bar_bleue0/1Podanie : Hx Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimePon Kwi 13, 2009 8:35 pm

jak zmienisz się w resto to ja będę za
Powrót do góry Go down
przemuz

przemuz



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 1:41 am

Nie wiem jacy są członkowie gildi, ale w podaniach było Kaara i kilka bylo za wiec nie wiem czy jest. A co do resto nie za przepadam za leczeniem wiec jak mi sie moze znudzi enh to moze wtedy sprobuje
Powrót do góry Go down
Miki

Miki



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 2:24 am

za
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 2:39 am

ZA
Nie zmieniaj buildu.
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:07 am

wygearujcie mojego shamka to bedzie enh
za
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:18 am

za
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie : Hx Left_bar_bleue0/1Podanie : Hx Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 5:12 am

Przyjęty
Napisz do kogoś w Gildii o inva.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie : Hx Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Hx   Podanie : Hx I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie : Hx
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Rea
» Podanie :)
» podanie Ico
» PODANIE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: