In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 podanie Rea

Go down 
+5
Naker
Warfar
Senyama
Balumb
Rea
9 posters
AutorWiadomość
Rea





podanie Rea Empty
PisanieTemat: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 1:54 pm

Informacje o Tobie
Imię: Ernest
*Wiek: 19
Skąd jesteś: Łańcut
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: brzydki jestem ;/

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Rea
*Nick sprzed wipe: nie grałem przed wipe ;<
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: nie posiadam
*Lvl: 66
*Klasa: Mag
*Aktualny build: frost
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: frost
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=222225
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): jak robie ss, to mi się komp wiesza ;<

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: grałem chwile jak jeszcze tbc nawet nie było, a teraz od miesiąca
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): brak niestety ;<
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Zakon Templariuszy
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): nie pełniłem ;<
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): nie używam żadnych

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: w dni pracujące około 4h, w nie pracujące około 8
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): 1 w nocy to środek dnia x__X
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie dzielę się z nikim !
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): jak zapuka do mych drzwi naga japonka, to automatycznie wchodzi alt+f4, a tak to nic mnie z kompa nie ruszy
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): na nie wielu raidach byłem, ale wtedy akurat japonki żadne mi nie przeszkadzały, więc grzecznie siedziałem i nie wychodziłem
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): mam i mikrofon i venta / grałem wcześniej w inne MMORPG i bardzo lubię venta

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): bo tam jest Naker, poza tym chciałbym być pro, tak jak Wy :]
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: odszedłem, bo za dużo dzieci tam gra ;|
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): NAKER ! znamy się od dziecka / to prawie mój sąsiad
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): jasne

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania


Ostatnio zmieniony przez Rea dnia Sro Kwi 07, 2010 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 2:14 pm

za ;d
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
podanie Rea Left_bar_bleue99/99podanie Rea Empty_bar_bleue  (99/99)

podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 2:22 pm

Podanie odrzucone, nie lubi dzieci! ;<

















PS: ZA.
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
podanie Rea Left_bar_bleue0/1podanie Rea Empty_bar_bleue  (0/1)

podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 4:14 pm

Dawno się nie wypowiadałem na temat rekrutacji więc niech będzie ZA
Powrót do góry Go down
Naker





podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 4:24 pm

To prawda nie jest tak piekny i uroczy jak ja...
no niech Ci bedzie dam ZA ale flaszke stawiasz Razz
ps. on lubi zasysac parufy Razz
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 4:38 pm

hah ma szanse dogonic w tym balumba ;d Za
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
podanie Rea Left_bar_bleue0/0podanie Rea Empty_bar_bleue  (0/0)

podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 4:41 am

za
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 5:06 am

Kto Ty?
(też jestem z łct Very Happy)
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 5:13 am

nawet nie czytam jak z lct
Yai pokazesz mi pozniej ktory to ernest
Za
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 6:25 am

Shin napisał:
nawet nie czytam jak z lct
Yai pokazesz mi pozniej ktory to ernest
Za
Ale ja sam nie wiem! Very Happy
za.
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
podanie Rea Left_bar_bleue99/99podanie Rea Empty_bar_bleue  (99/99)

podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:54 am

Ch*j z tym, przyjęty. Zgłoś się do kogoś z rady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie Rea Empty
PisanieTemat: Re: podanie Rea   podanie Rea I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie Rea
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie
» Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: