In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie- Ariakan

Go down 
+5
Slizzer
Zygfryd
milair
Senti
Ariakan
9 posters
AutorWiadomość
Ariakan





Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 10:28 am

Informacje o Tobie
Imię: Michał
*Wiek: 17
Skąd jesteś: Wałbrzych
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Ariakan
*Nick sprzed wipe: Jeszcze nie grałem.
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Eleizis ( 80 lvl DK )
*Lvl: 80
*Klasa: Priest
*Aktualny build: Discipline.
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Wyżej wymieniony.
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=238626
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimizer/f/wowscrnshot090410214114.jpg ( Ma być prosto, praktycznie i pzyjemnie- myślę, że tak właśnie jest ).

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: Około 5 miesięcy.
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Przerobiłem większość instanci na tym servie, jeśli chodzi o raidy: Ona 10, 25, uldu 10, 25, os 10, 25, voa 10, 25, naxx 10- chyba o niczym nie zapomniałem ;d
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: True Royal Guardians ( obecnie )
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): wszystkie (wliczając w to 2 postać), jeśli chodzi o tę, którą chcę wstąpić do gildii heal i dps.
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Dominos, X- Perl, Omen, Prat... ( ma cieszyć oko i być dość praktyczne )

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: od 2- 5h
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Myślę, że jestem w stanie pojść na raid o dość poźniej porze, chyba że koliduje to z moimi obowiązkami np. w szkole.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Owszem zdarzyło, z powodu przyczyn ode mnie niezależnych- mianowicie brak prądu rabbit
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Tak, posiadam program i mikrofon... nawet sluchawki mam Twisted Evil

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Uważam, że to obecnie najlepsza gildia na servie, poza tym moja obecna gildia nie jest w stanie nic ciekawego mi zaoferować ( atmosfera...)
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Brak jakiejkolwiek organizacji...
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Tak znam, nick Zygfryd (kolega z klasy) tongue
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Owszem, zapoznałem.
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 10:30 am

jezeli dalej bedziecie grac areny z drutem zygfryda to za Twisted Evil
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 10:34 am

Za małe doświadczenie. Przeciw Crying or Very sad

Chociaż ja tu tylko sprzątam i to tylko w weekendy Smile

No chociaż znajomy to sie zastanówcie study
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 10:54 am

ZA.

A Ty senti w końcu dostaniesz wpierdol na arenie od mojego druta. xD
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 11:26 am

Druty Zygfryda są moimi drutami Very Happy Za
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 11:52 am

za
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 12:59 pm

Za...ciekawe co Zyg zrobił, że napisałeś podanie...albo wolę nie wiedzieć Very Happy Nie dobry Zygfryd! Nie dobry! xD
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie- Ariakan Left_bar_bleue99/99Podanie- Ariakan Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 1:41 pm

za. przyjęty. zgłoś się do kogoś z rady. zamykam
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 6:46 pm

PS zglos sie po inv na VT
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie- Ariakan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Ariakan   Podanie- Ariakan I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie- Ariakan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: