In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Magellan

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kerigann





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Magellan Left_bar_bleue2/2Podanie - Magellan Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 2:57 pm

Informacje o Tobie
Imię: Mirosław (Mirek)
*Wiek: 17*
Skąd jesteś:Kościan
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:nie

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Magellan ( UWAGA , Mam rozplanowane rozpoczecie gry , czekam na koniec remontu strony)
*Nick sprzed wipe:--
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:--
*Klasa:--
*Aktualny build:--
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Frost/fire , dualspec arcane/frost
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):nie posiadam aktualnych ss postaci

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 4 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Od kiedy wszedł wotlk obrobiłem , Ulduar HoL , HoS , Nexus , Gundrak , Naxx 10 . 25 , Onyxia lair
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Na innym serverze ET ( Exelent team)
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Healer , DPS
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Wszystkie po kolei :
* Aloft
* ArkInventory
* Armory
* Atlas
* AtlasLoot Enhanced
* Auctioneer
* Bartender
* Carbonite
* Cartographer
* Deadly Boss Mods
* EasyMail
* Gatherer
* GearScore
* Gladius
* IceHUD
* ItemRack
* LightHeaded
* LootFilter
* MikScrollingBattleText
* MobInfo-2
* Omen Threat Meter
* Perl Classic Unit Frames
* Prat
* Quartz
* QuestGuru
* QuestHelper
* RaidMobMarker
* RatingBuster
* Recount
* Titan Panel
* UnitPrice
, opis każdego na stronce www.wow-space.info/download/addony

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Potrafię się dostosować . sam z siebie 2-5h
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Bywały sytuacje kłótni między mną a matką , ale wychodziłem na swoje .
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Dziele go z bratem
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Przegrzanie komputera ( problem zniknął od kiedy regularnie go odkurzam)
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):Tak , mam

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Szukam gildi na poziomie , polskiej i z dobrymi ludzmi
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Robiłem przerwę w grze . Wyszedłem sam
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Orian , moj przyjaciel znam go 10 lat , Blanka , rzadki kontakt poprzez Oriana.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak
[u]
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 3:12 pm

Kota w worku nie przyjmujemy...radzę zgłosić się jak już rozpoczniesz grę Wink Bez urazy ;s Kurwa i znowu wychodzi na jaw to , że nie czytam podań do końca kurwa mać....skoro znajomy to pewno się zgłoś do kogo...lecz wybacz młody Padawanie, ja takiej mocy jeszce nie posiadam...czekaj aż ktoś z rady napisze ;]
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 4:18 pm

No niestety, też nie mogę dać "ZA" bo nie mam komu dać :F
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 5:09 pm

a ja dam za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:10 pm

NIE, podanie odrzucone
rozpoczniesz gre, wbijesz jakis lvl nie musi byc nawet 50, napisz kiedy zaczniesz grac i kiedy wbijesz powiedzmy 30 lvl i zobaczymy jak ci to idzie, narazie i tak nie ma komu dac inv
sciagnij sobie odrazu VT wersja 2.1.4 albo ventrilo mix tam tez jest dostepna ta wersja ( po inv bedziesz musial sie zglosic na VT) , tematu nie zamykam zebys mogl napisac to co pisalem wyzej

_________
edit nacro: usunałem swój i 2 inne posty, jak tu inny ktosik zauważył - zbędne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Magellan Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Magellan   Podanie - Magellan I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Magellan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: