In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Orian

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Orian





Podanie - Orian Empty
PisanieTemat: Podanie - Orian   Podanie - Orian I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 2:37 pm

Informacje o Tobie
Imię: Norbert
*Wiek: 17
Skąd jesteś: Kościan

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Orian
*Nick sprzed wipe: ---
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Moriturus
*Lvl: świeży 80lv
*Klasa: Priest
*Aktualny build: 7/0/64 PVP / 14/57/0 [ale jeszcze bez itemów]
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: ---
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot080710220101.jpg/

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 1.5 roku
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Bardziej ogarniam grę na raidach niż same raidy - jaki raid, gdzie itp. Mało instancji miałem okazje przejść ale mam w planach to zmienić
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: ---
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): heal, dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Omen - Pokazuje listę aggro członków raidu

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 3-8h, czasem całe dnie Razz
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Raczej bez większych problemów mogę grać do późna. Czasem rodzice mogą mieć odpały ale można ich ujarzmić Razz
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Korzystam z PC tylko w domu. Dziele kompa z młodszą siostra ale mogę wejść jak potrzebuje
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Raczej nie. Chyba że rodzice coś ogarną ale jak mówiłem wcześniej, "można ich ujarzmić"
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Posiadam Mic'a

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Dla zyskania pomocy przez doświadczonych graczy oraz zgłębienia świata PVE, oraz wstąpić do grona Najlepszych
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: ---
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Blanka [Moja dziewczyna, Siostra Udena], Uden
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Owszem
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie - Orian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Orian   Podanie - Orian I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 3:08 pm

Ok zgłoś się do mnie lub innego geya z rady .
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie - Orian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Orian   Podanie - Orian I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 3:13 pm

Nie wiem kto Ci nagadał , że tu PvE istnieje ale spoko xD Widzę Holly, Uden Cie przekupił tam w domku, że od razu przyjęty Very Happy nie dociekam w jaki sposób Very Happy niechaj tak będzie ZA Very Happy
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie - Orian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Orian   Podanie - Orian I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 4:07 pm

Znajomi kogoś z guild są przyjmowani od zaraz . Więc nie widzę sensu przedłużać tego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Orian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Orian   Podanie - Orian I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Orian
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: