In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie- Steelface

Go down 
+4
Zygfryd
Uden
Kiel
steelface3
8 posters
AutorWiadomość
steelface3





Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 2:11 pm

Imię: Krystian
Wiek: 19
Skąd jesteś: Olsztyn

Nick: Steelface
Lvl: 79
Klasa: Hunter
Aktualny build: BM
Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Zobaczymy na ile pozwoli server . Myślę , że Marks .
Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=329423
Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): http://www.xfire.com/profile/plsharky/screenshots/?view#101578675 . Głównie addony umożliwiające wygodniejszą grę ale też takie , które
dają lepszą orientację w pvp i większe pole widzenia .

Doświadczenie
Jak długo grasz w WoW'a: 3-4 lata
Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Servery , na których grałem to (od najstarszego) : Darkmoonwow (pre tbc) , Avalon , Sangreal , Burning Legion . Na Avalonie niestety za dużo działających
inst nie było , mogę wymienić co najwyżej Gruula , Magde czy Kara . Na Burning Legionie grałem głównie pvp , zwiedziłem tylko kilka inst : Old Kingdom , Neruba , Drak'tharon , Gundrak , Nexus , Oculus , HoL , HoS , Utgarde Keep ,
Utgarde Pinnacle , FoS , Pit of Saron , Trial of the Champion i Crusader , Voa , na Uldu farmiłem love tokeny żeby zdobyć tytuł Love Fool , jednak samej w sobie insty nie robiłem . Grę przerwałem z okazji egzaminów maturalnych . Na sangu jeszcze niczego ciekawego nie przerabiałem .

W jakiej gildii byłeś wcześniej: Ecclesia - Burning Legion , Nitida Furoris (Guild of Nox) - Avalon
Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps
Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Tak , używam addonów , makr i bindów dla wygodniejszej gry . Głównie korzystam/korzystałem
z xperla , bartendera , tidyplates, recounta i gladiusa .

Dyspozycyjność
Ile średnio spędzasz czasu na grę: 5-6h
Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Myslę , ze do października nie powinno być wiekszych problemów .
Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie mam rodzeństwa , komputer mam prywatny . Nie może Smile .
Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Nie ma co sie oszukiwać , w ciągu tych 4rech lat napewno . Powody mogły być przeróżne .
Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Mam mikrofon , nie widze problemu .

Informacje dodatkowe
Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): W chwili obecnej jest tu mój brat i kilku znajomych , z którymi chciałbym grać/rajdować .
Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Tak :
-Jiraiya- wspólni znajomi , graliśmy razem jakiś czas , myślę , że ze 2lata
-Wagner- z rl, kilka lat
-Rayne- to mój brat , od zawsze
-Ghardo- z rl , kilka lat
-Senyama- z avka , ze 3 lata (przepraszam ;<)

Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak

PS: Nie dostałem potwierdzenia przy pierwszym założonym koncie stąd ,,3" po nicku .


Ostatnio zmieniony przez steelface3 dnia Pon Lip 26, 2010 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 3:20 pm

koledzy klegow sa naszymi kolegami (czy tam jakos tam tak:D)
wyglada na doswiadczonego gracza poki co bez gearu Smile ja jestem na tak Smile
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 3:22 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 3:24 pm

Rodzina, doświadczenie, itepe, itede, ZA.
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie- Steelface Left_bar_bleue99/99Podanie- Steelface Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 3:34 pm

Znajomy z Avalona, w ch*j wieków temu. Niestety ostrzegam, że to mięsko było już ostro ujechane w pewne części ciała i marny będzie z niego pożytek Smile

PS: Za fakt, że mnie nie wpisałeś w znajomych masz przechlapane ;<
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 1:31 am

za
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 3:46 am

Za, co to są raidy?? ;ss
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie- Steelface Left_bar_bleue0/0Podanie- Steelface Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 4:43 am

za Cool
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie- Steelface Left_bar_bleue99/99Podanie- Steelface Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 5:14 am

Przyjęty. Zgłoś się do kogoś z rady.
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 8:36 am

ale po inv zglos sie na VT, teraz jest taki obowiazek bo pozniej na raidzie okazuje sie ze nie ma , nie umie sie polaczyc itp

Był obecny na VT, bo sam mi opowiadał relacje z waszego gejowania Smile /// Seny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie- Steelface Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Steelface   Podanie- Steelface I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie- Steelface
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: