In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Pavian

Go down 
+4
milair
Darkfirst
Babyboy
Pavian
8 posters
AutorWiadomość
Pavian





Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:56 am

Imię: Filip
Wiek: 15
Miejsce skąd mnie słychać: Lubanice (taka wiocha ;P)

Postać
Nick: Pavian
Lvl: 80
Klasa: Warrior
Aktualny build: Arms
link do Armory : http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=302675 [nie patrzcie na to eq to mój drugi dzień z lvl'em 80 i będzie lepsze gwarantuje ;D nie zajmuję się żadnymi altami, więc skupiam się jedynie na tej postaci]

Doświadczenie:
W WoW'a gram od kilku miesięcy. O tym serverze dowiedziałem się od qmpli którzy są już bardzo doświadczeni w tej grze. Wcześniej byłem w gildii Exile, która się rozpadła i w Forgotten Division, w której nie działo się nic ciekawego więc z niej odszedłem.

Dyspozycjonalność:
Dziennie spędzam przed WoW'em ponad 5-6h zdarza się że więcej ;] Wstaję o 5 rano na daile i siedzę ile mogę do 23 Wink
Na raidy moge chodzić o każdej porze (nie ma z tym problemów). Kompa dziele około na 3-5h dziennie z rodzeństwem, reszte dnia gram ja ;D Jeśli będe w środku raidu to rzadko kiedy będą chcieli mnie zgonić z kompa ;P ale jeśli będzie nagła potrzeba to zawsze mogę go dokonczyć i oddać PC na godzine komuś z rodzeństwa. Mogę być online do godziny 24:00-1:00 żeby nie przesadzać. Posiadam sprawny mikrofon i nie ma problemu z wejściem na ventrilo.

Informacje dodatkowe:
Chcem dołączyć do waszej gildii, ponieważ słyszałem o was wiele dobrego. Słyszałem, że przez cały czas są rozgrywane jakieś raidy co mi schlebia Wink Odszedłem z mojej dawnej gildii, ponieważ tam nie było żadnych raidów i było strasznie nudno ;/ Narazie nei znam nikogo z członków In Flames, ale mam nadzieję, że szybko się ze wszystkimi zapoznam. Zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam
Pavian

PS: Przeczytałem kilka podań i martwiliście się o młody wiek ;D o mnie nie trzeba się martwić umiem pogodzić komputer z nauką,a poza tym jak narazie mamy wakacje ;] szkoda myśleć o nauce xD
Powrót do góry Go down
Babyboy

Babyboy



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:17 am

jestem za, bo gra jedna postacia poki co:P poza tym ladnie napisane podanie:) doswiadczenie kazdy musi lapac a skoro on gra juz kilka miesiecy to zielonek taki az nie jest


Ostatnio zmieniony przez Babyboy dnia Czw Lip 15, 2010 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Darkfirst

Darkfirst



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:21 am

ZA
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 1:40 pm

No nie wiem, troche małó grasz w ten WoW, miała być-znaczy coś mówiono o selekcji więc sie wstrzymam i poczekam na innych Neutral
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 1:42 pm

Ładne podanie, koleś się poza tym wydaje spoko. Very Happy Ode mnie ZA.

PS Nawet nie wiedziałem, że to Exile się rozpadło. Shocked
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 2:51 pm

za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:23 pm

narazie za, zobaczymy jak chlopak ogarnia i co potrafi, podanie nawet ladne chociaz niezla wazelina na koniec poleciala, co do raidow zebys sie nie zawiodl , bo ostatnio troche mniej raidujemy
pozyjemy zobaczymy
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:44 pm

miala byc selekcja
i selekcja bedzie
online
ja bym tam bral wszystko co sie rusza
przeciez wiecie ze ja lubie kickowac ludzi z guild Twisted Evil
za
przyjety
zglos sie do kogos z rady
zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Pavian Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pavian   Podanie - Pavian I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Pavian
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: