In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Szalony

Go down 
+3
Natalka
Graugh
Szalony
7 posters
AutorWiadomość
Szalony





Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimeNie Lip 04, 2010 1:52 pm

Informacje o Tobie
Imię: Adam
*Wiek: 19
Skąd jesteś: Lubin
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: mam ale nie dam Smile

Informacje o Twojej postaci

*Nick: SzalonyAdam
*Nick sprzed wipe: ----
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Szalona
*Lvl: 6 ale dopiero co nowa postać więc szybko leci w góre
*Klasa: Shaman
*Aktualny build: pod PvE , instanty , i na rajdy
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: http://www.wowhead.com/talent#hEhmq0dItMbkIohxMosV
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: nie ma bo na razie mały lvl
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): nie ma bo na razie za mały lvl

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: ok w lat ale dawno temu, i teraz wracam
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): nie pamiętam
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: ojj, chyba Destruction czy jakoś tak
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): jedynie czego używałem to był jak dobrze pamiętam Quest Helper

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 3-5 godzin
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): to zależy od pracy, ponieważ czasami mam na 6 rano lub na 15 wiec różnie bywa, aha i jeszcze jest szkoła ale teraz są wakacje Smile
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): brat
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): nie Smile
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): 2 razy mi się zdarzyło ale to tylko z przyczyn technicznych. za pierwszym razem spaliła mi się karta graficzna a za 2 razem neta mi odciął dialog Sad
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): mam sprawny

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Słyszałem że jesteście dobrą polską gildią wiec postanowiłem do Was dołączyć Smile lubię pograć z ludźmi którzy wiedzą o co chodzi i co to jest dobra zabawa, oraz wspólne poznawanie świata i mechaniki gry Smile
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: nie grałem długo i mnie wyrzucili za nieaktywność
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): nie znam nikogo (ale mam nadzieje że poznam)
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Graugh





Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimeNie Lip 04, 2010 2:50 pm

Nick na forum powinien być taki jak w grze. Trochę nie rozumiem jak można nie pamiętać jakie się ma doświadczenie w PvE. Poza tym 6 poziom to raczej nic nadzwyczajnego, a że szybko teraz leci to nie znaczy, że później też będzie, może się kolega zniechęcić. Nie widzę korzyści dla gildii. Nie gram aktywnie, więc nie będę decydował, pozostawiam to innym, wymieniłem tylko moje zmartwienia ;]
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimeNie Lip 04, 2010 3:42 pm

przeciw
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimeNie Lip 04, 2010 4:36 pm

przeciw ;]
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimeNie Lip 04, 2010 5:35 pm

Dobij lvl, albo bardzo szybko go bij i ponów zgłoszenie, narazie za niski lvl, nie chcemy brać ze względu na to iż możesz zamienić się w trupa wbijającego 1 lvl dziennie.
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimePon Lip 05, 2010 12:41 am

Przeciw
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitimePon Lip 05, 2010 1:48 am

odrzucone
zamykam
zloz again na max lvl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Szalony   Podanie Szalony I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Szalony
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea
» Podanie :)
» podanie Ico

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: