In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Veez

Go down 
+6
rathis
Dimen
Arsantaeth
Avarahil
Slizzer
Veez
10 posters
AutorWiadomość
Veez





Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 1:12 am

Informacje o Tobie
Imię:Łukasz
*Wiek:19
Skąd jesteś:Kraków
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: -

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Veez
*Nick sprzed wipe: -
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: -
*Lvl:80
*Klasa:Paladyn
*Aktualny build:Retribution 7/8/56
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Protection
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?s=p&name=Veez
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): -

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 4 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Karazhan, Grull, FoS, BWL, CoT, Hyjal, Naxx nie całe, ZG, MC, Onyxia, Eye, Gundrak, Nexus, TK - bardzo mało znam inst z Wotlk poniewaz więcej czasu grałem na TBC.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Death Claw
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):DPS,Heal
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):GearScore,X-Pearl,Atlas,Qhelper,Titan panel,Bagnong, Critline

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:6-8
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Nie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): rodzeństwo
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Tak, problemy z pc, ważne sprawy osobiste.
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): posiadam słucahwki z mikrofonem

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Jesteście dużą, dobrze zorganizowana gildia, słyszałem ze panuje u was fajna atmosfera, zawsze robicie jakies wypady na insty.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Odszedłem ponieważ panowała tam dziwna atmosfera, 0 raidow, stale tylko bg i bg.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Slizzera z gry, krótko.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 1:28 am

Za, dobry palek nie jest zły Smile
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 4:22 am

przeciw
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 4:26 am

tankadin? ZA xD
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 7:24 am

podanie niczym się nie wyróżniając i 0 itemów pve - przeciw
Powrót do góry Go down
rathis

rathis



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 7:58 am

Dimen to chuj! A ja jestem na tak. Pal tank na pewno sie przyda
Powrót do góry Go down
Veez





Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 8:10 am

Dokladnie pod prota mam 4 itemki: tarcza,axe,buty i rękawice. na tym servie gram od niedawana takze nie wymagaj nie wiadomo czego.. jak napisałem wyżej nie miałem z kim chodzic na insty. Mało kto robi normal stale tylko hero i wymagaja min 4k gs. jedyna droga jaka widze to zdobyc te 4k z pvp i pozniej dropic pod prota.
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 8:22 am

z hero sie ubierzesz spokojnie
za
jak Cie przyjmiemy to ze mna pobiegasz po emblemy
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 10:48 am

GS SUCKS .
ZA
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 11:09 am

Przyjęty, pomolestuj kogoś online żeby ci inva dali.
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 1:43 pm

zmien nick na taki jak w grze i sie zglos do mnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Veez Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Veez   Podanie - Veez I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Veez
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: