In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Amune

Go down 
+7
milair
Avarahil
Natalka
Zygfryd
Jeterohn
Slizzer
Nanai
11 posters
AutorWiadomość
Amune
Gość




Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 2:40 pm

Informacje o Tobie
Imię:Dominik
*Wiek: 16
Skąd jesteś:Żołynia (ok. 30km od Rzeszowa)
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: ---

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Amune
*Nick sprzed wipe:---
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:---
*Lvl: 27
*Klasa: Shaman
*Aktualny build: Enchantment
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Elemental
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
Kod:
http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=128662
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):
Kod:
http://zapodaj.net/751f8809384c.jpg.html
( Group Calendar, XPERL, QH, DOMINOS, SKADA, Bagnon, Sexy Map)

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: około 2 lat
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Nexus, Utgarde Keep, Naxxramas/VoA (10/25), większość instancji TBC i Pre-TBC , (instancje te zostały zrobione na serverze "Nexus")
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Crusaders ("Nexus")
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): healer, dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): addony : Dps meter, Omen (miernik aggra).

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 2-6 godzin (w tygodniu) 3+ godzin (weekend)
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Raczej nie będzie z tym problemu (koniec roku szkolnego), jeżeli chodzi o rodziców - Ojca nie ma (za granicą) , Matka się nie "czepia".
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Z siostrą (Przeważnie nie siedzi długo).
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Zdarza się, jak każdemu poniżej 18 lat, pozatym postaram się jak najdłużej zostać w raidzie.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Tak, 1 raz - Internet mi padł.
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Korzystałem już z Ventrillo - mam mikrofon (ale jak na swój wiek mam dość nietypowy głos- tzn. przez mikro słychać mnie jakby jakiś bachor rozmawiał)

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Polecił mi Waszą gildię "Rundaer", lubię pogadać z ludźmi, raidy.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Przestałem grać na tamtym serverze.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Rundaer (kumpel z klasy), Ascara (kumpel ze szkoły).
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): TAK

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 2:56 pm

za, fajne podanie

zarejestruj sie
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 3:22 pm

Za
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 3:27 pm

za. Co to jest bachor ?
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 3:43 pm

Jeterohn napisał:
za. Co to jest bachor ?

Bachor (hebr. bachur ‘młodzieniec’) - pot. pejoratywne określenie niesfornego dziecka. Very Happy

ZA.
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 4:09 pm

za
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 4:23 pm

przeciw ;/ jak siedział ten gość na kompie rudego to rudy upierdolił mi cały monitor w lapku i nie posprzątał szklanek ze stołu o.O a poza tym nie wierzę w "matka się nie czepia" i "tak tak mam 14 lat ale jestem tak zajebisty ze nikt mnie z kompa nie wypierdoli" xD
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 12:52 am

Znam typa, znam typa. No to chyba dam Ci Za cheers
Mnie tez wymienił Very Happy
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 2:49 am

Avarahil napisał:
przeciw ;/ jak siedział ten gość na kompie rudego to rudy upierdolił mi cały monitor w lapku i nie posprzątał szklanek ze stołu o.O a poza tym nie wierzę w "matka się nie czepia" i "tak tak mam 14 lat ale jestem tak zajebisty ze nikt mnie z kompa nie wypierdoli" xD


To on ma 14 lat czy ile ? bo w podaniu jest 16
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 3:21 am

kumpel to kumpel, za
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 4:40 am

ma 14 albo 15 bo 16 napewno nie ma... za klamstwo w podaniu jestem na nie x2
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 5:04 am

Amune napisał:
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Rundaer (kumpel z klasy)
to rudy ile ma lat wkoncu ? ;d
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 5:21 am

15
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 5:33 am

stwarzasz problemy, moze poszedl do szkoly rok pozniej albo cos innego.

za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeNie Cze 13, 2010 6:18 am

za
zostales przyjety , zglos sie do kogos po inva
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeNie Cze 13, 2010 10:18 am

O nie do mycia !! Za ;d
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 4:29 am

ty to jakis slaby refleks Holly masz ;p kolejne podanie ktore zostalo rozpatrzone a ty piszesz ZA lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Amune Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Amune   Podanie - Amune I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Amune
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: