In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 podanie Erulogos

Go down 
+5
Slizzer
Uden
Balumb
Crinos
Erulogos
9 posters
AutorWiadomość
Erulogos

Erulogos



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 3:53 am

IInformacje o Tobie
Imię: Damian
*Wiek: 25
Skąd jesteś: Bielsko-Biała
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: ---

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Erulogos
*Nick sprzed wipe: ---
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Seibr
*Lvl: 70
*Klasa: Paladyn
*Aktualny build: Prot(0/51/10)/Retri(0/51/10)
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Prot/Retri
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=45618
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): ---

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:
Pierwszy kontakt z WoW'em 4 lata temu na serwerze Arrow-Serwer(Ajren-Serwer) grałem tam Magiem DPS. Od roku na sangrealu (mialem okolo 5 miesieczna przerwe)
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):
Większość inst z przed TBC i z TBC
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Vasto Lord, Hemp Army
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): zazwyczaj Tank, czasem Dps, zadko Heal
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): X-Pearl(zarzadzanie raidem+wygląd)

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 2-6H
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): nie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): mam sprawny mikrofon - zazwyczaj uzywam z TS 2.0

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):
IF jest najlepszą polską gildią na SangRalu, słyszałem o niej wiele dobrego (min. że macie większość osób z dużym resi i bogatym doświadczeniem, swietnie radzicie sobie na BG i Arenach, organizujecie rajdy)
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: odszedłem bo to gildia niepoważna - dla dzieciaków(zero rajdów, wchodzący na BG zaniżają poziom walk i ilość wygranych)
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Tak Turiel(real od 5 lat), Crinos(real od 2,5 lat), Yapul(real od 5 lat) <= zaraziłem ich wowem Very Happy
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): TAK


Ostatnio zmieniony przez Erulogos dnia Nie Cze 06, 2010 4:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Crinos

Crinos



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 4:08 am

Potwierdzam, kumpel z reala Smile Pierwszy który u mnie pracy rozniósł zarazę zwaną WoWem. Jak najbardziej ZA, tylko zmień nick na forum, na taki jak masz u postaci.
Powrót do góry Go down
Erulogos

Erulogos



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 4:11 am

ok - DONE
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 4:21 am

ZA
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 5:49 am

hehe chlopak z werwa Very Happy ZA lubimy roznosicieli takich virusow;p
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 8:49 am

Gdyby nie Crinos było by przeciw.

Za
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 8:50 am

Jak nie lubisz gildii dla dzieciaków to tutaj możesz nie wytrzymać bo na ventrilo czasem jest taka sodoma, że będziesz miał wrażenie jakbyś słyszał zgraję "wychowanych bezstresowo" 8-latków. Very Happy
Ode mnie "za" ofc.
Powrót do góry Go down
Graugh





podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 10:37 am

za
Powrót do góry Go down
Deathdagon





podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 11:57 am

za
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 10:03 pm

przyjety
pamietaj - ostrzegalismy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie Erulogos Empty
PisanieTemat: Re: podanie Erulogos   podanie Erulogos I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie Erulogos
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: