In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Eyiael

Go down 
+5
Eloris
Telamont
Senyama
Natalka
Eyiael
9 posters
AutorWiadomość
Eyiael





Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 8:08 am

Informacje o Tobie
Imię: Bartosz
*Wiek: 17
Skąd jesteś: Konin (WLKP)
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Eyiael
*Nick sprzed wipe: brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: brak
*Lvl: 15, expie (wiem, że niski lvl może mnie skreślić, ale ja postaram się szybko wyexpić 80, tym bardziej że mam dość zabugowanego Naxxa na Sunwellu, więc nie będę miał nic innego do roboty).
*Klasa: druid
*Aktualny build: FC
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: FC Tanket
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: armory chyba nie działa, bo nie znajduje mojej postaci (lub jeszcze za mały lvl)
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/h/i196.photobucket.com/albums/aa268/Bartek1320/WoWScrnShot_052310_090229.jpg

SBF, Pittbull, Chinchilla, Grid, Recount + masa niewidocznych.

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 2 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): każda TBC, Naxx, EoE, heroiki
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: na Sangu nie mam gildii
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Healer, DPS, sporadycznie tank (najczęściej kitowanie hunterem, ale grałem druidem tankiem)
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Grid by widzieć raid, kto ma debuff/aggro, DBM by wiedzieć kiedy boss czymś walnie, makr nie potrzebuje.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: do 6h (godziny raidowania 18-22 na ogół)
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Rodzice, do 22-23, w weekend można posiedzieć dłużej, ale raczej rzadko)
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): rodzice, nie grają w WoWa
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): może, ale na ogół ostrzegam rodziców, że nie wejdą w określonych godzinach. Czasem może będę musiał zejść na 10-30 min, bo się im coś przypomni, etc.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie (ew. wypadki nie związane ze mną typu brak prądu, etc)
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): mam mikro i VT

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): szukam gildii PvE, często raidującej.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): niestety nie, jestem nowym graczem na Sangrealu.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 12:00 pm

moze nie masz duzo do zaoferowania, ale podanie jest dobrze napisane wiec masz ode mnie "za"
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Eyiael Left_bar_bleue99/99Podanie - Eyiael Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 12:40 pm

Jak mi powiesz jaki jest nick mojego tanka druida, to masz ZA.
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 7:36 am

Nowy na servie, nikogo nie zna. Skąd wiesz o In Flames?
Powrót do góry Go down
Eyiael





Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:24 am

Telamont napisał:
Nowy na servie, nikogo nie zna. Skąd wiesz o In Flames?

Szukanie nie boli ^^ Poszukałem na forum Sangreala gildii w Ally o nastawieniu PvE.

@Senyama: Podanie - Eyiael InFlames

Very Happy
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Eyiael Left_bar_bleue2/2Podanie - Eyiael Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:39 am

ZA
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:40 am

Za
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:41 am

za
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Eyiael Left_bar_bleue0/0Podanie - Eyiael Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 8:08 am

Za
Powrót do góry Go down
Deathdagon





Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 9:04 am

Za
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 1:04 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Eyiael Left_bar_bleue99/99Podanie - Eyiael Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 1:05 pm

Przyjęty. Zgłoś się do kogoś z rady Smile Będę musiał więcej organizować takich konkursów ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Eyiael Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Eyiael   Podanie - Eyiael I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Eyiael
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: