In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Ulfgar

Go down 
+6
Arsantaeth
Telamont
Rayne
Natalka
milair
Ulfgar
10 posters
AutorWiadomość
Ulfgar





Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 11:33 am

Informacje o Tobie
Imię: Michał
*Wiek: 20
Skąd jesteś: Elbląg
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Ulfgar
*Nick sprzed wipe: Ulfgar
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:-
*Lvl: 70 lvl
*Klasa: Paladyn
*Aktualny build: Prot
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Prot
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: Moja postac nie zostala jeszcze wprowadzona do bazy.
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):-

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:4 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Moja gra w wowa opiera sie glownie na raidowaniu! Raidy jak sa mi bardzo dobrze znane to: MC, ZG, BWL, Karazhan, Sunwell, BT, Hyjal, ZA, Naxx, Onyxia Lair, Grull, Maghteridon i wszystkie insty znam na pamiec.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Gralem wczesniej na servie NEXUS bylem GM gildi Redemptor Hominis.Na tym servie bylem w gildi Dies Irae.
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):Tank,DPS
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):nie uzywam.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Zalezy od zajec na uczelni ale srednio 4-6h.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Jestem otwoarty na propozycje i nie mam problemow wyzej wymienionych.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Mam sprzet do rozmowy.

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Poniewaz chce raidowac i grac z ludzmi na poziomie.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Odchodze poniewaz moja poprzednia gildia chodzi tylko na Onyxie i graja tam dzieci ktore dostaly wowa na komunie!
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): nie
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 1:14 pm

prot pala Question Question nie wiem jak tam stoimy z tankami na magazynie, ale ode mnie ZA Very Happy
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 7:52 pm

Jestem za, ale musze cie ostrzec, ze my tez chodzimy glownie na onyxie. Czasem tam jakies voa wpadnie, uldu czy os. Naxx juz sie nikomu nie chce robic bo jest dlugie i nic ciekawego tam nie leci. Wrazen pve to chyba nie doswiadczysz w zadnej gildii bo ten serwer ssie i gowno tu dziala. :p
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie Ulfgar Left_bar_bleue0/0Podanie Ulfgar Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 12:59 am

Dokladnie Very Happy


Za
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 1:11 am

Nom, przy tym systemie emblemów Naxx nie ma sensu robić.

ZA
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 11:36 am

nie wiem czy się mój głos jeszcze liczy bo nie grałem juz chile z braku czasu ale ja jestem ZA ;]
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie Ulfgar Left_bar_bleue2/2Podanie Ulfgar Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:40 am

ZA
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 8:41 am

za
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 3:55 am

za

niestety faktycznie jedyne miejsca pve godne odwiedzenia to teraz tylko voa, onyxia, uldu ... i heroicki:D
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 3:14 pm

za, przyjety
zglos sie do kogos z rady
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Ulfgar Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Ulfgar   Podanie Ulfgar I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Ulfgar
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: