In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Zygfryd

Go down 
+8
Miki
Rayne
Eloris
gerart
Natalka
Balumb
Dimen
Zygfryd
12 posters
AutorWiadomość
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:52 am

Informacje o Tobie
Imię: Emanuel
*Wiek: 17
Skąd jesteś: Wałbrzych
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: ---

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Zygfryd
*Nick sprzed wipe: ---
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: ---
*Lvl: 80
*Klasa: Death Knight
*Aktualny build: Unholy
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Unholy
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=225375
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): ---

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: Coś tam próbowałem jeszcze za czasów tbc, na jakimś zagranicznym privie, jednak wtedy jeszcze WoW nie przypadł mi do gustu. Prawdziwa zabawa zaczęła się na SangRealu w styczniu br.
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): classic: większość instancji i raidów, tbc: również, wotlk: wszystkie heroiki, naxx (10/25), ulduar (10/25; tylko do robota Very Happy), VoA (10/25), OS (10/25; zwykłe i hm) itd...czyli ogólnie wszystko, co dostępne na sangu.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Hemp Army
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps, zaczynam zabawę z tankiem
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): X-Perl unit frames (całkiem zmienia wygląd pasków hp, many, itp.), omen (licznik threatu), magic runes (cd run), Skada (damage meter, healing meter, itp.), Deadly Boss Mods (pokazuje jakiego spella używa aktualnie boss, w formie pseudo-raid warningów).

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: gram praktycznie codziennie, w godzinach 18:00 - 22:30/23:00.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): może się zdarzyć, wiadomo: wyjazd w nocy, czy coś; jednak nie powinno.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): zamierzam kupić porządny, więc jestem na etapie zbierania kasy. Smile Jeśli będzie niezbędny, mogę pożyczać od kumpla.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): ponieważ słyszałem o was wiele dobrego, chcę się więc od was nauczyć w WoWie tego, czego jeszcze nie potrafię i zarazem dobrze się bawić.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: odszedłem, bo gildia zaczęła się rozpadać i praktycznie nie było już z kim raidować.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): niezbyt, bywałem na raidach z osobami od was, jednak nie można powiedzieć, że ich znam. Wink
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): oczywiście.
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:13 am

za
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:16 am

Za
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:25 am

za
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:53 am

za
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Zygfryd Left_bar_bleue2/2Podanie - Zygfryd Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:41 am

za
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Zygfryd Left_bar_bleue0/0Podanie - Zygfryd Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:46 am

Za
Powrót do góry Go down
Miki

Miki



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 11:55 am

za
Powrót do góry Go down
rathis

rathis



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 2:48 am

A ja zeby zachować normalny ład w przyrodnie jestem na NIE. Gracz jest nie ogemowany(nawet green gemow nie ma) brak jakichkolwiek enchantow. Jeśli obiecasz ze to sie zmieni:] to będę na tak
Powrót do góry Go down
Teutoon

Teutoon



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 2:52 am

Rathis ależ on ma gemy, na armory nie widać po prostu ;]
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 3:12 am

rathis napisał:
A ja zeby zachować normalny ład w przyrodnie jestem na NIE. Gracz jest nie ogemowany(nawet green gemow nie ma) brak jakichkolwiek enchantow. Jeśli obiecasz ze to sie zmieni:] to będę na tak
rathis <- bot ;p
za
zostales przyjety zglos sie do kogos z rady
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 3:50 am

rathis napisał:
A ja zeby zachować normalny ład w przyrodnie jestem na NIE. Gracz jest nie ogemowany(nawet green gemow nie ma) brak jakichkolwiek enchantow. Jeśli obiecasz ze to sie zmieni:] to będę na tak

Ja jeszcze dopowiem: tak, to się zmieni. I to najprawdopodobniej dzisiaj.
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 4:29 am

Teutoon napisał:
Rathis ależ on ma gemy, na armory nie widać po prostu ;]
Dziwne, bo ja w grze też ich nie widziałem Shocked
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Zygfryd Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Zygfryd   Podanie - Zygfryd I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Zygfryd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie Dar
» Podanie JuQ
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: