In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie- Raiton

Go down 
+6
Raiton
Jeterohn
Telamont
Inoue
Balumb
falstad
10 posters
AutorWiadomość
Raiton
Gość




Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 5:00 am

Informacje o Tobie
Imię:Bartosz
*Wiek:18 lat
Skąd jesteś:Stryków, woj. łódzkie
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:nie mam takiego zdjęcia

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Raiton
*Nick sprzed wipe:Fuuton
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:Mokton, Futton
*Lvl:80
*Klasa:Paladin
*Aktualny build:Retribution
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:Retribution
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:od 1,5 roku
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):sporo instancji w 1, oraz 2 dodatku, to samo jeśli chodzi o raidy
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Przymierze Lordeaonu, The Avengers, I WoW You
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):głównie dps, pare razy tank
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Deadly Boss Mods

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:5-6 godzin dziennie
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):mogę raidować do późna, jeśli zajdzie taka potrzeba
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Dziele komputer z bratem, ale nie stanowi to wielkiego problemu w tej chwili.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Jeśli takie sytuacje się zdarzają, to bardzo rzadko, zawsze staram się dotrwać do końca raidu.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Jeśli już, to tylko przez ew. problemy z internetem.
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):Posiadam niezbędny sprzęt do komunikacji głosowej.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Chodzi mi o raidowanie, zdobywanie achivmentów.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Odszedłem, ponieważ gildia nie raiduje.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Znam gracza o nicku Brity, kumpel z klasy, pamiętam także pare osób ze wcześniejszej gry.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak jest.
Powrót do góry Go down
falstad





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 5:04 am

Za
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 5:40 am

zarejestruj sie na forum i bede za.
Powrót do góry Go down
Inoue





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 7:23 am

Fan animców!! Razz Przed przyjęciem go spytajcie w gildii bo dziś ktoś mówił że ma niefajne wspomnienia z nim.
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 9:04 am

To gildia ma się interesować kogo przyjmujemy, a nie rada ma jeszcze każdego z osobna pytać co o tym myśli.
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 9:22 am

przeciw bo nie zarejestrowany i nie wypelnione wrzystkie punkty
Powrót do góry Go down
Raiton





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 9:45 am

Armory chwilowo nie działa, nie mam możliwości pokazania linku, zaś UI jest standardowe, nic nie zmieniałem.
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie- Raiton Left_bar_bleue2/2Podanie- Raiton Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 10:25 am

ZA
Powrót do góry Go down
Inoue





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 10:51 am

Chodzi o to że to jakiś ninja looter. Czy coś w ten deseń. Więc chyba to was interesuje , nie ?
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 5:01 pm

Cytat :
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):sporo instancji w 1, oraz 2 dodatku, to samo jeśli chodzi o raidy
Jakieś szczegóły plox i sie zarejestruj. Narazie przeciw.
Powrót do góry Go down
falstad





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 1:44 am

Raiton napisał:
Armory chwilowo nie działa, nie mam możliwości pokazania linku, zaś UI jest standardowe, nic nie zmieniałem.

Czyli raczej sie zarejestrowal juz. ;]
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 2:43 am

szczegoly w doswiadczeniu pve gif i pomyslimy
poki co przeciw
Powrót do góry Go down
Raiton





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 3:05 am

W kwestii podstawowego wow'a, jeśli chodzi o raidy/insty za bardzo się nie wypowiem, gdyż gram dopiero od TBC. Tam przerobiłem większość instancji (Auchindoun, Coilfang Reservior itp.), oraz kilka ważniejszych raidów ( Gruul Lair, czy Tempest Keep). Większe doświadczenie mam w Lich Kingu, tam byłem na wszystkich raidach, oprócz Naxxramas i VoA, oraz tych, które zwyczajnie nie działają. To samo dotyczy instancji, standardowo są to: The Violet Hold, Gundrak, czy Halls of Stone i Halls of Lightning. Omijane są tylko te najbardziej zbugowane.
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 3:43 am

Raiton napisał:
Większe doświadczenie mam w Lich Kingu, tam byłem na wszystkich raidach, oprócz Naxxramas i VoA, oraz tych, które zwyczajnie nie działają.
To cholernie duży wybór został... Coś kręcisz na około.

PRZECIW
Powrót do góry Go down
Illidan Stormrage





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:05 am

ZA - <censoresd> !!
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:37 am

Illi po pierwsze jeszcze jedno takie cos i odbiore Ci mozliwosc wypowiadania sie w rekrutacji (jedynej czesci forum dostepnej dla niezarejestrowanych uzytkownikow)
po 2 co szkodzi dac Ci szanse
pisz do rady o inva
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie- Raiton Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Raiton   Podanie- Raiton I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie- Raiton
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: