In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 podanie Szakal

Go down 
+3
Czewski
gerart
szakal
7 posters
AutorWiadomość
szakal





podanie Szakal Empty
PisanieTemat: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 10:30 am

Informacje o Tobie
Imię:Mateusz
*Wiek:17
Skąd jesteś:Wola Dalsza kolo Łańcuta
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:
http://nasza-klasa.pl/profile/17019675

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Szakal
*Nick sprzed wipe:brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:-
*Lvl:30
*Klasa:Palladyn
*Aktualny build:retri
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:retri
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:około 1 miesiąca z przerwami , wiem ze to troche mało
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):brak
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Zakon Białego kruka
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):---
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):
qhelper
Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:czasem 15min a czasem 6h
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):nie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):z bratem jak się nie najebie:)
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):tak używam vt

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):ponieważ gra tam mój kumpel, mówił żę jest dobra atmosfera
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:sam odeszlem ponieważ niemiła atmosfera tam była.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Gerart od przeczkola znam go.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 10:33 am

za Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Czewski





podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:11 pm

Trochę martwi mnie doświadczenie...w chwili obecnej się wstrzymam...poza tym nie wiem jak stoimy z Retardinami Wink Mamy ich paru Wink
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 3:49 pm

full pve retardin to klasa ginaca ze wzgledu na to o ile wyprzedza go dk w napierdalaniu mieczem
chlopak jest z moich okolic
ja bym go sprawdzil
jak nic z tego nie wyjdzie to wyrzucic go to nie problem
poki co za
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 6:29 pm

ja jestem przeciw, "palladyn", "przeczkole" i doswiadczenie mnie odstraszaja
Powrót do góry Go down
Arsantaeth

Arsantaeth



podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 12:43 am

ja bym mu dał szanse (zawsze go można wywalić jakby się nie sprawdził) warunek - przeczytaj taktyki chociaż mniej wiecej na bossy z wiekszych inst na wotlk (chociaż nie wszystkie u nas działają jak powinny) to wiedza się przyda.

poza tym, z moich okolic

za

EDIT:
aha, nie podawaj linków z NK bo nie każdy ma konto xD
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 12:47 am

Klasa ginąca z powodu innej klasy? Bzdura, chyba ze zmusisz ludzi żeby nie grali retri bo dk ich wyprzedzi...


tak poza tym to przeciw
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie Szakal Empty
PisanieTemat: Re: podanie Szakal   podanie Szakal I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie Szakal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: