In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Jacqueline

Go down 
+6
skiba
Uden
Avarahil
Zygfryd
Darahu
Matys.
10 posters
AutorWiadomość
Matys.





Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 1:30 pm

Informacje o Tobie
Imię: Maciek
*Wiek: 21
Skąd jesteś: Jarosław
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Matys
*Nick sprzed wipe: Nie grałem na sangu przed wipe.
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Grassil (Priest, 70lvl Genjuros eu)
*Lvl:58
*Klasa:DK
*Aktualny build:Blood
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: prawdopodobnie Unholy
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: KLIK
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):Podanie - Jacqueline Wowscrnshot100610180954.th

Uploaded with ImageShack.us
Na razie tylko kilka podstawowych addonów. Xperl, Carbonite, Prat, Gatherer. Do 80 lvl to UI na pewno ulegnie zmianie.

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 3 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Wszystkie z Classica, ~80%tbc i kilka Wotlk
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: zazwyczaj bez gildii.
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): tak

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: ~1-2h dziennie czasem wcale to zależy ile mam nauki.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): to nie problem
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): lol nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): tak, ale tylko w random z powodu głupoty ludzi w pt po n-tym wipe.
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Mam ale z reguły wolę tylko słuchać.

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): przyjemniej gra się w grupie a niewiele na tym realmie polskich gildii.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: nie dotyczy
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): nie
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania


Ostatnio zmieniony przez Jacqueline dnia Sro Paź 06, 2010 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 2:46 pm

za
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 3:04 pm

Za.
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 3:07 pm

przeczytaj regulamin a jak nie to sie do Ciebie przejade bo z łańcuta jestem xD
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 3:07 pm

przeciw, nie chce ci sie czytac przed to nie, my nikogo nie zmuszamy
wiec moge zmienic moje zdanie na tak


Ostatnio zmieniony przez Uden dnia Sro Paź 06, 2010 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
skiba





Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 3:10 pm

PRZECIW !!
jebac noobow ktorzy chca do guildi dolaczyc a na dziendobry warunki stawiaja Very Happy:D

*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): nie, zrobię to jeżeli zostanę przyjęty.
Powrót do góry Go down
Matys.





Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 3:36 pm

Jeżeli to ma dla was aż takie znaczenie to ok...
@Avarahil byłem w Łańcucie na wycieczce kiedyś ;d


Ostatnio zmieniony przez Jacqueline dnia Czw Paź 07, 2010 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rathis

rathis



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 4:28 pm

Jako ze jestem troche wypiwszy. To jestem na Tak. Gdyż ponieważ o
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 6:24 pm

Po pierwsze zmień nick na forum na taki jaki masz w grze. Potem możemy rozmawiać dalej. ^^
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 11:14 pm

za
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeCzw Paź 07, 2010 3:18 am

a tam Razz nick moze zostac wg. mnie bo ma taki sam jak na sangrealowym forum (chyba:O)
przeczytau regulaminn lol!
takze ja jestem za Very Happy
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeCzw Paź 07, 2010 10:50 am

Kiel napisał:
a tam Razz nick moze zostac wg. mnie
To nie głosowanie bocie, regulamin mówi, że każdy ma mieć nick na forum taki sam jak w grze. :p
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeCzw Paź 07, 2010 11:27 am

Przyjety, zglos sie do kogos z rady.

Temat do zamkniecia .
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitimeCzw Paź 07, 2010 11:29 am

balumb zdecydowau Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Jacqueline Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Jacqueline   Podanie - Jacqueline I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Jacqueline
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie - Xyz
» podanie
» Podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: