In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie-Herbalista

Go down 
+2
Senti
Herbalista
6 posters
AutorWiadomość
Herbalista





Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 11:57 am

Informacje o Tobie
Imię:Mateusz
*Wiek:25
Skąd jesteś:Brzeszcze,Oswiecim,Szkocja
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:moglbym, w zamian za jakies ziolka;)

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Herbalista
*Nick sprzed wipe:brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:7:P, macie pelne prawo wyzywania mnie od noobow przez nastepny miesiac
*Klasa:druid
*Aktualny build:-
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:taki, jaki najlepiej bedzie pasowal do gildii
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:dopiero od wczoraj na tym serwie:P Wczesniej szkolilem sie na innym pvp przez tydzien, ogolnie pomimo braku wiekszego doswiadczenia na wowie, jestem zaznajomiony z grami mmo, wowa ogarniam i nie mialem wiekszego problemu z levelowaniem, serwer zmienilem ze wzgeldu na znajomych;)
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):-
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:-
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):-
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):-

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:jesli chodzi o to ile, mam zamiar, to regularnie minimum pare godzin dziennie, a weekendy mam wolne
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):do 1 w nocy nie ma problemu;) Zwlaszcza, ze jak u Was jest pierwsza, u mnie wybija polnoc;)
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):moge kupic, nie ma problemu, ale pozwolcie mi najpierw wbic ten level 80, zeby cos ze mnie na tych rajdach bylo pozytku

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):dobry znajomy i rowniez fan gier mmo/rpg gra u Was, poza tym chce tutaj dobrze spedzic czas, rozwinac swoja wiedze o wowie i mam zamiar stac sie wartosciowym czlonkiem gildii
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:n/d
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):dobre piec lat sie bujam z Szalonym a poznalismy sie w szkole
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:25 pm

za
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:26 pm

za
Powrót do góry Go down
Avarahil

Avarahil



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:27 pm

za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:27 pm

za, kup mikrofon jak najszybciej zeby sie z nami oswoic na VT ;p
btw napisz posta o przydzial na forum , w ogloszeniach dostep do forum i bedziesz mial pelny dostep


Ostatnio zmieniony przez Uden dnia Sro Paź 06, 2010 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:27 pm

Jestem na tak bo robert kubica to chuj
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitimeSro Paź 06, 2010 12:27 pm

przyjety i chuj
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie-Herbalista Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Herbalista   Podanie-Herbalista I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie-Herbalista
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: