In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - TimeToDeath

Go down 
+5
Rundaer
Natalka
Margaret
Slizzer
TimeToDeath
9 posters
AutorWiadomość
TimeToDeath





Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 2:13 pm

Imię: Damian
Wiek: 14
Skąd jesteś: Piekary Śląskie/Śląsk
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: Nie posiadam
Informacje o Twojej postaci
*Nick: TimeToDeath
*Nick sprzed wipe: brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: brak
*Klasa: Warrior
*Aktualny build: Arms,Proto na insty jako TANK
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Arms
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF : http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=316920

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: pół roku
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): FOS Normal/HC,POS Normal,dungeon,Stockade
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: True Royal Guardians, Momento Mori,Infinity
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Częściej DPS lecz zdażało się iść jako TANK
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Addon Xpearl,Carbonite,Omen - licznik aggro

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: w tygodniu gdy uczęszczam do szkoły 3 H dziennie w weekend 6 H z przerwami.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Tak jak wspomniałem wcześniej gdy uczęszczam do szkoły max do 23.00 w soboty do 00.00
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Dziele komputer z siostrą.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Mogę poprosić siostrę o trochę więcej czasu.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Nie posiadam mikrofonu,Skype ani mumble.
Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Widze dużo Online osób z tej iż gildi,Widze ,że jest ona naprawdę świetna.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Nie :]
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.


Ostatnio zmieniony przez TimeToDeath dnia Sro Wrz 08, 2010 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 2:21 pm

Powrót do góry Go down
Margaret

Margaret



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 3:10 pm

Hmmm troche małe doświadczenie... ale tankow zawsze sie przyda... Jestem za...
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 3:15 pm

Nie chce mi sie tego czytać, a poza tym wystarczy mi to co odpierdalasz in-game żeby stwierdzić, że jesteś trollem i dać stanowcze przeciw. :<

EDIT: no dobra, jednak to przeczytałem co by przypierdolić się do czegoś zanim jakimś cudem znajdzie się tu 6x za.
Zaznaczyłem czerwonym to co imo przemawia za odrzuceniem podania.
TimeToDeath napisał:
Imię: Damian
Wiek: 14
Skąd jesteś: Piekary Śląskie/Śląsk
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: Nie posiadam
Informacje o Twojej postaci
*Nick: TimeToDeath
*Nick sprzed wipe: brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: brak
*Klasa: Warrior
*Aktualny build: Arms,Proto na insty jako TANK
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Arms
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF : http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=316920

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: pół roku
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): FOS Normal/HC,POS Normal,dungeon,Stockade
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: True Royal Guardians, Momento Mori,Infinity
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Częściej DPS lecz zdażało się iść jako TANK
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Addon Xpearl,Carbonite,Omen - licznik aggro

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: w tygodniu gdy uczęszczam do szkoły 3 H dziennie w weekend 6 H z przerwami.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Tak jak wspomniałem wcześniej gdy uczęszczam do szkoły max do 23.00 w soboty do 00.00
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Dziele komputer z siostrą.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Mogę poprosić siostrę o trochę więcej czasu.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Nie posiadam mikrofonu,Skype ani mumble.
Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Widze dużo Online osób z tej iż gildi,Widze ,że jest ona naprawdę świetna.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Nie :]
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.
Powrót do góry Go down
Rundaer

Rundaer



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 3:54 pm

Cytat :
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): FOS Normal/HC,POS Normal,dungeon,Stockade

No to naraidowałeś i nainstowałeś sie Fest! Smile
Bardziej zapalonego gracza PvE jeszcze nie widzialem Wink
Hmm.. A Stockade to naprawde cieżka insta, wierzę ze sie namęczyłes zeby ją przejsc Razz

Cytat :
Nie posiadam mikrofonu,Skype ani mumble.
No to jestes w Czarnej Dupie!

Przepraszam Pana Damiana
Jestem Absolutnie, definitywnie i ostatecznie Przeciwny Smile
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 4:07 pm

przeciw FHUI!
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 4:11 pm

o ja pierdole ale gracz!!!! chlopaki jak mozecie glosowac na NIE!!!!
to ma byc 100000000000 xNIE i nigdy w zyciu !!!! Very Happy
omg omg omg gdzie on sie uchowal
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 4:13 pm

Przeciw, do mycia.
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 4:30 pm

Zmieniam zdanie. Jednak wstrzymuje sie od glosu!!!!!

TimeToDeath napisał:
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Mogę poprosić siostrę o trochę więcej czasu.
Pragne zaznaczyc, ze przed podjeciem naszej wszechdecyzji najpierw musimy zobaczyc zaakceptowane przez siostre podanie o wiecej czasu.
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 4:37 am

Przeciw podanie odrzucone . Zamykam !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - TimeToDeath Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - TimeToDeath   Podanie - TimeToDeath I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - TimeToDeath
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie
» Podanie : Iks
» Podanie - Neq
» Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: