In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Moloshi

Go down 
+4
Rayne
Czewski
Kiniu
moloshi
8 posters
AutorWiadomość
moloshi

moloshi



Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 1:21 pm

Informacje o Tobie
Imię: Dawid
Wiek: 22
Skąd jesteś: Gołdap/Białystok
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:
Podanie - Moloshi Inside_of_the_Outside_by_Be

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Moloshi (na innych serwerach Payrou/Payroe)
*Nick sprzed wipe: brak
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: brak
*Klasa: War
*Aktualny build: Arms
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Arms/Fury
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=65398
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): narazie nie ma sie czym chwalić, dopiero skladam addony do kupy bo dotychczas gralem na tbc.

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: za długo :/ (5lat)
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): moze ktos slyszal o Primero Victorius na HG? na wotlku brak mi jeszcze doswiadczenia, ale szybko łapie.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: żadnej
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps lub offtank na niektorych bossach
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): na wariorku mam około 20 makr do pvp jak i pve, lubie standardowe blizzardowskie ui w polaczeniu z icehudem msbt i paroma innymi dodatkami.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: naprawdę różnie, ale z 2h dziennie jestem w tygodniu w stanie pograc. gorzej z weekendami Wink
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): jestem duży i mama mi nie zabroni
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): tak: goście, dziewczyna, i inne różne sprawy ważniejsze od wowa. Rzadko aczkolwiek sie zdarzyło.
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Tak, mam, osobiscie wole mumble.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Bo ludzie którzy mnie tu sciagneli i dali postać do grania są w tej gildii, slysze od nich same dobre rzeczy o was.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Ricco, Kiniu (5lat - pomagali mi stawiać pierwsze kroki na wowie) Yaviromi (nieco krocej, uz nawet nie pamietam skad sie znamy) z Warfarem gralem na HG ale z tego co wiem juz tu nie gra.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): nie, zaraz sie zapoznam.
Powrót do góry Go down
Kiniu





Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 1:34 pm

za
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 1:35 pm

Z taką twarzą jesteś bezpieczny wśród naszej gromady...Za
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Moloshi Left_bar_bleue0/0Podanie - Moloshi Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 1:54 pm

za
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 3:17 pm

za
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 3:39 pm

To zdjęcie przedstawia raczej Warfara, ale cóż... ZA. Very Happy
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 3:40 pm

za

na avku tez grales?
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 3:41 pm

Za.
Przyjęty, wpadnij na ventrilo to dostaniesz invite.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Moloshi Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Moloshi   Podanie - Moloshi I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Moloshi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie
» Podanie : Iks
» Podanie - Neq
» Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: