In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie- Dvaruum

Go down 
+2
Rundaer
Dvaruum
6 posters
AutorWiadomość
Dvaruum





Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 3:53 pm

Informacje o Tobie
Imię: Rafał
*Wiek: 18
Skąd jesteś: Grudziądz
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Dvaruum
*Nick sprzed wipe: -
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Miałem jakiś czas temu postać o nicku Drin(przez chwilę w tej gildii), jednak ktoś bardzo "życzliwy" wyszedł z gildii i usunął mi postać ;]
*Lvl: 80
*Klasa: wojownik
*Aktualny build: Prot/ Arms
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: tak jak wyżej
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=308554
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):-

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: nieco ponad rok
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): generalnie wszelkie instancje wotlk, w TBC oraz preTBC nie dane było mi grać
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Don't Worry be Happy
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): tank, dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): używam kilku makr( jak na przykład zmiana postawy i broni jednocześnie) do tego podstawowych addonów takich jak Carbonite czy Omen

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: około 2-3 godzin dziennie, jeśli z góry zaplanowany jest jakiś event to jeśli mogę pojawiam się na nim i jestem do końca
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): jako, że niedługo rozpoczyna się rok szkolny od poniedziałku do piątku staram się koło 23 kończyć grę, w weekendy mogę siedzieć całą noc
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): gram w domu, komputer mam tylko dla siebie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): z reguły zostaję do końca ale wiadomo, że czasem zdarzają się nagłe, niezaplanowane sytuacje
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): o ile pamiętam to nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): posiadam sprawny mikrofon

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): ponieważ o tej gildii słyszałem dużo dobrego
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: planuję odejść(jeśli dostanę się do IF) ponieważ w gildii jest średnio około 3-4 osób online i generalnie nic się nie dzieje
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Zygfryd, tylko z gry
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): tak
[u]
Powrót do góry Go down
Rundaer

Rundaer



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 4:23 pm

Nah kolejny Prot ;(...
Dobra jestem ZA ale t10,5 moje xD
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 4:41 pm

Za.
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 9:02 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeSro Sie 25, 2010 6:23 am

za
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:40 am

Za
Przyjęty
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:02 am

brakuje jeden glos ale slowo sie rzeklo
po inv zglos sie na VT
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie- Dvaruum Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Dvaruum   Podanie- Dvaruum I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie- Dvaruum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea
» Podanie :)
» podanie Ico

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: