In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Kerigann

Go down 
+3
Natalka
Uden
Kerigann
7 posters
AutorWiadomość
Kerigann





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Kerigann Left_bar_bleue2/2Podanie - Kerigann Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimePią Sie 13, 2010 12:33 pm

Informacje o Tobie
Imię: Mirek
*Wiek:17
Skąd jesteś:Kościan
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Kerigann
*Nick sprzed wipe:--
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:--
*Lvl: 29 + leveling up
*Klasa: Warlock
*Aktualny build: 0/020
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Destro/Afi /Destro
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:--
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):
https://i.imgur.com/19bvN.jpg
Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 4 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Przerobiłem w northrend (Nexus , HoS , HoL , GuN , Naxx wszystkie quaterry + Kel'Thuzad i Saphirrion
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:--
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Healer , Dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Aktualnie na serverze używam :
Quest Helper - pomaga w zadaniach
Omen - Pokazuje agro
Atlas + dodatki - pokazuje nam wszystkie instancje od srodka z kazdym bosem oraz jego itemkami + daily questy na nich
Geather - zapisuje zerwane/wyskubane minerały na mapie
Quartz , Prat - poprawia nam czat i cast na bardziej przyjemny do obslugi
Ice Hud - addon Pokazuje nam paski zycia , wroga jak i siebie obok postaci

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 4-5h
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Nie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Brat
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Odcieli mi prąd
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):Posiadam venta oraz sprawny mikrofon

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Jestescie polakami , mam tam qmpla
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Odszedlem sam , mialem przerwe w wowie
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Orian (10 lat)
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak
[u]
Dodam , że to ponowne podanie Magellana pod innym nickiem.
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimePią Sie 13, 2010 7:08 pm

to zmien nick na taki jak w grze, narazie jestem ZA , reszta wyjdzie w praniu
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 3:48 am

Przeciw. Niski lvl, dziwne (powiedziałbym nawet głupie) odpowiedzi na niektóre pytania.
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 4:06 am

Narazie przeciw, zglos sie do nas jak wbijesz 70 lvl
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 6:23 am

nom .. wg. mnie przyjmwoac kogos kto niewiadomo nawet czy sie wyexpi nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
Kerigann





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Kerigann Left_bar_bleue2/2Podanie - Kerigann Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 7:44 am

Moj /played time na 31 lvl wynosi 14 godz. Zroiblem postac glownie dlatego , ze chce raidowac .
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 1:28 pm

chlopaki nie wiem czy wszystko czytaliscie i czy czytaliscie ostatni moj post w poprzednim jego podaniu
zwlaszcza jezeli chodzi o lvl
Powrót do góry Go down
Kerigann





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Kerigann Left_bar_bleue2/2Podanie - Kerigann Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeNie Sie 15, 2010 12:57 am

Zrobiłem tak jak Uden powiedział, wbiłem najszybciej jak mogłem 30 lvl (2 dni) i złożyłem podanie . Ale tak jak mówicie jeśli to nie wystarczy złoże podanie jeszcze raz na 70 lvlu .

Btw mogę też wejść na venta i tam porozmawiac z kims o moim przyjeciu Razz
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeNie Sie 15, 2010 2:25 am

zaa! wiadac ze bardzo sie stara o przyjecie do gildii Smile
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeNie Sie 15, 2010 7:22 am

po drugie pamietajcie ze sie znaja z reala 10 lat
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Kerigann Left_bar_bleue99/99Podanie - Kerigann Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitimeNie Sie 15, 2010 9:07 am

Mimo, że nie podoba mi się zbytnio podanie, zostajesz przyjęty ze względu znajomego z reala. Zgłoś się do kogoś z rady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Kerigann Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kerigann   Podanie - Kerigann I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Kerigann
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie - Xyz
» podanie
» Podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: