In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Xyz

Go down 
+3
yairomi
Milus
Xyz
7 posters
AutorWiadomość
Xyz





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 3:21 am

Witam,
Nazywam się Przemo...
Mam 18lat, mieszkam w Głownie (~30km od Łodzi)

Postać - Xyz 70lvl Shaman Elemental/Na 80 również zamierzam Ele. Max skill Inskrypcji&Herbalismu
Mikrofon posiadam, ale jest z nim problem - niestety praktycznie niemożliwy do rozwiązania... Ventrillo oczywiście mam, mogę (i zamierzam) z niego korzystać.
Zapoznałem się również z regulaminem gildii i regulaminem raidowania, wiem o Okresie Próbnym i wszystkim innym związanym z gildią Wink
Nick postaci przed wipe: Xyz/Negativexx - na Sangrealu przed wipem grałem nieco ponad miesiąc... Od czasów Oriona - grał tam mój brat i wiem o tym serwie wszystko Wink
W gildii nie mam żadnego "dobrego znajomego", ale znam tam trochę osób - np. Keireen, Jeterohn
Chce 'wstąpić w szeregi' In Flames, bo uważam, że to najlepsza gildia w Ally na Sangrealu. Z IF może konkurować jedynie Tabula Rasa, lecz to nie jest polska gildia.
W normalne dni gram 2-3h+, w weekendy i wakacje (kolejne 2 miesiące Razz) od 4 do 8h+
W WoWa gram od bardzo dawna, od około 4 lat.
Nie posiadam zdjęcia
Uważam, że mam duże doświadczenie z PvE (między innymi ze względu na moje ogólne doświadczenie z WoW'em...) Insty pre-tbc znam doskonale, TBC również, nie mam niestety doświadczenia z instami w Northrend, lecz myślę, że jeszcze szybko je zdobędę Wink

Teraz coś więcej mojej grze...
Zaczynałem grać na serwerze Evolva Romania ( -.- ), następnie, kolejno: Andeeria, Avalon, Legendary Forsaken Legion (IMO najlepszy prywatny serw, który kiedykolwiek powstał, niestety istniał zaledwie 2 miesiące), powrót na Avalon, WoW Legion, Hellground, "Tydzień na Globie" i w końcu Avalon. Na wszystkich serwach grałem PvP (Oprócz Evolva'y, gdzie "PvP było zbugowane"). Jednak przy PvP również często zdarzał mi się raidy... Przypominam sobie wiele godzin i nieprzespanych nocek przy instach takich jak Molten Core, Blackwing Lair, Naxx, Hyjal, BT, czy SWP. Moim zdaniem nie ma takiego czegoś jak PvP lub PvE na privach. "Gdzie grałem" - Już za mną, kolej na "Jak grałem" O PvP/PvE już pisałem, muszę dodać, że najczęściej grałem Shamanem lub Warlockiem. Byłem również przez około 2 lata Guild Masterem - zawsze z gildią Soldiers of Hardcore - może ktoś mnie kojarzy. Pozostało mi "O mnie".
Jak już pisałem, nazywam się Przemek, mam 18 lat i jestem z Głowna. Interesuje się informatyką, 'antyhackingiem' i grafiką komputerową. Nie jestem dyslektykiem, nie mam najmniejszych problemów z jęz. polskim, znam również język angielski. Podczas gry w WoW'a, niedługo po dołączeniu do do jakiejś gildii - jestem 'w jej czołówce'. "W realu raczej też jest podobnie - szybko zdobywam zaufanie. Kiedyś stworzyłem własne forum, teraz moderuję popularną polską stronę. Myślę, napisałem wszystkie informacje, które mogą być potrzebne przy głosowaniu "tak/nie".
Jeśli zrekrutujecie mnie - zobowiązuje się do aktywnego uczestnictwa w życiu forum jak i gildii. Zawsze mam dużo pomysłów i dałbym parę propozycji zmian na forum, który mam w głowie już teraz Smile
Podanie miałem wysłać już 2 dni temu, jednak próbowałem je ulepszyć/dopracować, bo bardzo mi zależy na dołączeniu do IF :]
Wiem, że rekrutacja jest zamknięta, jednak proszę o mądre, sprawiedliwe i oczywiście pozytywne 'rozpatrzenie' podania

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Xyz


Ostatnio zmieniony przez Xyz dnia Sob Cze 20, 2009 5:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Milus





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 4:35 am

ciekawy pogląd co do PvE i PvP z twojej strony... co do przebicia się do czołówki w gildii to raczej mission impossible Very Happy Very Happy... i spróbuj rozwiązać problem z mikrofonem... jeszcze Cię nie mam w gildii a już chciałbyś wprowadzać zmiany na forum Very Happy... to jest otwartość... ZA...
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 4:49 am

Piszesz, że grasz w WoW 4 lata... Kiedyś przez 15 minut nie udało mi się wytłumaczyć Ci jak działa COD, więc nie chce wiedzieć ile zajmie Ci pojęcie taktyk na poszczególne bossy.
https://2img.net/r/ihimizer/img10/1318/wowscrnshot060609152632.jpg
Gdyby nie ten incydent, byłbym za. Zobaczymy co reszta powie, narazie wstrzymam się od głosu.
U mnie jak w IPN Laughing
Powrót do góry Go down
Xyz





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 5:14 am

Hehe Wink

Znam większość taktyk na 'poszczególne' bossy.
Nie będę pisał o stanie w jakim wtedy byłem... Wracałem od kumpla z 18stki drunken 'hodzi' :S
Lecz nadal odnoszę wrażenie, że w TBC czy Pre-TBC było inaczej ;O
Milus, gdy pisałem "Podczas gry w WoW'a, niedługo po dołączeniu do do jakiejś gildii - jestem 'w jej czołówce" - chodziło mi o po prostu o to, że szybko zdobywam zaufanie Wink
Sprawa z mikrofonem jest bardzo trudna do rozwiązania, postaram się coś z tym zrobić, ale szansa jest mała :p
Tak, gram w WoW'a od 4 lat, może Ci się to wydawać trochę dziwne, bo teraz jest mało osób, które grają w WoW'a 'od początku'. Mógłbym nawet poszukać screenów Wink


Ostatnio zmieniony przez Xyz dnia Sob Cze 20, 2009 5:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Helwet

Helwet



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 5:18 am

"Mądre i sprawiedliwe"? Sic! Wyjątkowo nieostrymi pojęciami nas zasypujesz na finiszu swojego podania.
Dla Ciebie zapewne sprawiedliwe oznaczać będzie tyle co pozytywne, mądre natomiast co? Hę? Umotywowane w racjonalny sposób? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom postaram się racjonalnie umotywować moją odpowiedź.

Po pierwsze, rekrutacja jest zamknięta (vide post Nanai z 20 kwietnia (...) "Masz jednak SZANSĘ dostac sie do naszej gildii majac klase, dla ktorej rekrutacja jest zamknieta jesli jestes znajomym kogos z gildii lub jesli twoje podanie bardzo spodoba sie innym". ) co oznacza tyle, że nie jest otwarta na oścież.

Po drugie, Twoje podanie nie wzbudza we mnie zaufania, wbrew temu co piszesz o sobie, nie potrzebujemy tutaj światłych reformatorów prowadzących nas na wyżyny sukcesu.

Po trzecie, chcę odnieść się do dyskusji, jaka wywiązała się niedawno na forum. W gildii aktualnie jest multum ludzi, których nie znamy, zajmijmy się nimi miast przyjmować nową tłuszczę.

Po czwarte, jesteś doświadczonym graczem, powiadasz? Screen Yairomiego zdaje się przeczyć temu stwierdzeniu. A Jemu można wierzyć.

Rekrutacja jest zamknięta i proponuję tego się trzymać - chyba, że tworzymy prawa, których sami nie przestrzegamy. A to wstyd, panowie i panie.

Jestem na nie.

PS. "Interesuje się informatyką, (...)"
I masz problem nie do rozwiązania z mikrofonem? Very Happy

PS. 2 "Hehe Wink"
Powrót do góry Go down
Xyz





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 5:28 am

Sprawiedliwe i Mądre - Tzn takie, żeby inny ele shaman nie wypowiadał się na "nie" bez uzasadnienia.
Co do 1 - tak, wiem i napisałem o tym,
Co do 2 i 3- nie zbyt rozumiem scratch ...Nie znam celu Twojej wypowiedzi
Co do 4 - wytłumaczyłem już to.
Co do
"PS. "Interesuje się informatyką, (...)"
I masz problem nie do rozwiązania z mikrofonem? " lol!
Nawet nie wiesz o co chodzi ;O najlepszy informatyk na świecie też tego nie rozwiąże ;X
Powrót do góry Go down
Helwet

Helwet



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 5:39 am

"Sprawiedliwe i Mądre - Tzn takie, żeby inny ele shaman nie wypowiadał się na "nie" bez uzasadnienia. "
Co ma do tego klasa / build postaci w wow?

"Co do 4 - wytłumaczyłem już to."
Wytłumaczyłeś to PO ukazaniu się mojego posta (data / godzina modyfikacji) stąd postępujesz nie fair twierdząc, że wytłumaczyłeś to wcześniej.

"Nawet nie wiesz o co chodzi ;O najlepszy informatyk na świecie też tego nie rozwiąże ;X"
Nie ma takich problemów. Ponadto nie raczyłeś powiedzieć w czym konkretnie tkwi ów problem.
Powrót do góry Go down
Xyz





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 5:48 am

Np. itemki na instach, konkurencja ;x
Nie patrzyłem na datę...
Widzę, że wiesz lepiej ode mnie, nie wiedząc w ogóle o co chodzi. Nie raczyłem powiedzieć... Jeśli nie wiesz w czym tkwi problem, zapytaj, a nie pisz takich bzdur.
Otóż - problem tkwi w wejściu słuchawkowym w moim komputerze.
Wydaje mi się, że dyskusja z Tobą powoli przerasta się w kłótnię.
Peace...
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 6:39 am

Ładne podanie, lecz wstrzymam się z głosem dopóki nie dowiem się co sadzą o tym podaniu inni gracze.
Powrót do góry Go down
Helwet

Helwet



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 7:08 am

"Widzę, że wiesz lepiej ode mnie, nie wiedząc w ogóle o co chodzi"
W którym to miejscu dałem do zrozumienia, że wiem w czym tkwi problem i podałem jakąś propozycję rozwiązania go? Czytaj ze zrozumieniem.
"Otóż - problem tkwi w wejściu słuchawkowym w moim komputerze."
Jeśli podpinasz mikrofon do wejścia słuchawek to faktycznie peace.
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 7:13 am

Przeciw.

P.S. Yairomi xD
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Xyz Left_bar_bleue0/1Podanie - Xyz Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitimeSob Cze 20, 2009 9:59 am

sory stary ale teraz mamy za dużo "ZA" graczy puki nie przesiejemy tego ja jestem na każde podanie na nie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Xyz Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Xyz   Podanie - Xyz I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Xyz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie
» Podanie
» Podanie : Hx
» podanie Rea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: