In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Kiel

Go down 
+3
Zygfryd
Uden
Kiel
7 posters
AutorWiadomość
Kiel

Kiel



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 1:09 pm

Informacje o Tobie
Imię:Konrad
*Wiek: 23 lata
Skąd jesteś: z radomia studiuje w krakowie

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Kiel
*Aktualny build: 80 lvl, szaman, ele/resto
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=168359
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot051410233457.jpg/ (9 paskow, heal bot wszystko ladnie i schludnie)

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:Gram z rok
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): wszystkie instancje z nortu + pare z TBC.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Equilibrium(gildia kolegow z reala)
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): dps, heal.
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): uzywam makr, addonow itd itp wszystko co jest potrzebne do optymalizacji mojej gry, nie ma co tego wymieniac bo jest tego duzo.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Srednio w tygodniu spedzam pare godzin w grze (powiedzmy od 3 - 8 godz) a w weekendy raczej wieczorem (poniewaz weekendy sa dla dziewczyny Smile )
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): wieczorne pory nie robia problemu, zazwyczaj gram wlasnie wieczorem, a komputer jest moj i nikt mi do niego nie siada, nie wychodze z rajdow chyba ze z przyczyn niezaleznych ode mnie (np brak pradu).
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): uzywam TS-a i ventrilo od jakis 10 lat (gram w fpp od dawna) takze nie ma problemu z tego typu komunikatorami.

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): bo illi polecił mi ta gildie.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: odszedlem bo nie moglem zniesc ciaglego (dzien w dzien, miesiac w miesiac), plakania ludzi ktorzy obwiniali wyimaginowane bugi za wszystkie swoje niepowodzenia w grze.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): iliego, a znam go z tarzania sie w blocie i trawie po pijaku symulujac zapasy, pica piwa ..hmm.. ogolnie z reala ;]
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): ta.

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 1:45 pm

za
Powrót do góry Go down
Zygfryd

Zygfryd



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 3:47 pm

Moje, defnajtowe, jak to piszesz często na /pl "najbardziej-zbugowane-na-servie-doty" podpowiedziały mi, bym był ZA. Very Happy
Powrót do góry Go down
Kiel

Kiel



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 3:51 pm

ahhh ta moc flejmu na /pl po takim hasle Very Happy
Powrót do góry Go down
Illidan Stormrage





Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 3:56 pm

ZA swoj chłop Very Happy
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 11:20 pm

Za, 5800 GS to troche jest Very Happy
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 12:26 am

za
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 2:54 am

ode mnie za
co daje 6 glosow
przyjety
zglos sie do kogos z rady o inva
zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Kiel Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Kiel   Podanie - Kiel I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Kiel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie :)
» podanie Ico
» PODANIE
» Podanie-Qul
» Podanie - Dox

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: