In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 rekrutacja

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
skols
Gość




rekrutacja Empty
PisanieTemat: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 9:21 am

Informacje o Tobie
Imię:Dawid
*Wiek:18
Skąd jesteś:Grudziądz
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: nasza-klasa.pl/profile/9416859

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Skols
*Nick sprzed wipe: -
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Violet-75
*Lvl:80
*Klasa:Paladin
*Aktualny build:Retri\prot
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:to co mam
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: wow.sangreal.lt/wowd2/?player=85721
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):-

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:około 2 lat
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):prawie all
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:hemp army
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):tank dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): tak DBM, Carbonite, Titan Panel, Atlas ,

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:ze 3 h będzie dziennie
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):jestem wstanie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):rodzeństwo , czasem rodzice
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):istnieje , nie mam ochoty później wysłuchiwać pier****
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):tak zniechęcenie =dc
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):posiadam

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Istnieje w człowieku taka potrzeba żeby z kimś pogadać , no i podobno jest to aktywna gildia
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:miałem chęć z kumplem stworzyć własną gildie , ale nam nie pykło zbyt dobrze
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Drin ( życie realne od podstawówki
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Graugh





rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 10:08 am

Wstrzymam się. Poddaję w wątpliwość podanie, bo nie podoba mi się wychodzenie z raidu z powodu zniechęcenia. No i nie widzi mi się Twój build prot w momencie kiedy zdarza się, że wychodzisz w środku raidu. Nie bardzo to do tankowania pasuje. Poczekam jak wypowie się reszta ;]
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 1:24 pm

Przeciw
Powrót do góry Go down
skols
Gość




rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 2:54 pm

dobra walić to ja nie będę sobie robić problemów w rodzinie bo wy chcecie iść na jakiś raid
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 4:05 pm

skols napisał:
dobra walić to ja nie będę sobie robić problemów w rodzinie bo wy chcecie iść na jakiś raid
Bez nieporozumień, nie chcemy sytuacji kiedy ktoś idzie jako jedyny tank na raid zaplanowany od tygodnia, pisze przed raidem że może iść wszystko ok, a w połowie drugiego bossa znika bo walnął focha.
My nikomu wcale nie mówimy żeby rodzinę zamknął w piwnicy i olał, Graugh pisał o wychodzeniu z powodu zniechęcenia, co w praktyce wygląda mniej więcej tak
-a **** nie chce mi się, spadam

Zresztą po Twojej odpowiedzi widać, że średnio Ci zależy...
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitimePią Cze 11, 2010 4:07 pm

przeciw, odrzucone
Powrót do góry Go down
Sponsored content





rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: rekrutacja   rekrutacja I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
rekrutacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» rekrutacja
» Rekrutacja-by Nuria
» Neyd rekrutacja
» Mariuszek - rekrutacja
» Rekrutacja - Kaczmar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: