In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie-Ellifain

Go down 
+5
Uden
Deathdagon
milair
Slizzer
Ellifain
9 posters
AutorWiadomość
Ellifain





Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 7:47 am

Informacje o Tobie
Imię:Bartek
*Wiek:15
Skąd jesteś:Rzeszów

]Informacje o Twojej postaci
*Nick:Ellifain
*Nick sprzed wipe:
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:Kharessa, Raigy
*Lvl:80
*Klasa:Druid
*Aktualny build:narazie mam 2 buildy na pve DPS-balance i Healer-Restoration
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: chce sobie zrobic build bardziej pod pvp balance
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=188788
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:rok
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):voa, ulduar, fos, os, gundrak, hol, hos, uk, nexus
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Hemp Army
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):dps, healer
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):recount(mierzenie dpsu, healing done itp.)atlasloot(drop)

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: kiedy szkoła to w piątki i soboty około po 3 godziny, w wakacje codziennie około 4 godziny
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):do 23 moge maxymalnie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):nie
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):tak mam sprawny mikrofon

]Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):slyszalem ze to bardzo fajna gildia, że chodzicie dużo na raidy i hc oraz że używacie ventrillo.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Odszedłem z hemp ponieważ w niej już nie chodzą tak duzo na raidy, mało osób chętnych na hc czy na areny
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):graugh(kolega), kaanyr(kolega znamy się od 2 lat- z klasy), zygfryd(z poprzedniej gildi)
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak


Ostatnio zmieniony przez Ellifain dnia Sob Cze 05, 2010 1:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 8:36 am

Takie średnie te eq i mógłbyś nick zmienić ale niech będzie za.
Powrót do góry Go down
milair

milair



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 10:13 am

przeciw
Powrót do góry Go down
Deathdagon





Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 10:13 am

Mi napisali że póki nie zmienie nicku na taki jaki mam w grze to będą przeciw... więc aktualnie jestem na PRZECIW. Mógłbyś trochę więcej informacji zamieścić bo trochę płytkie to podanie... Byłeś wcześniej w Hemp Army ale nie napisałeś czemu odszedłeś/zostałeś wyrzucony... Rozwiń to a zmienię swoją decyzję Very Happy
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 10:19 am

wiecej info o sobie albo bede na nie
Powrót do góry Go down
Ellifain





Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 1:20 pm

OK rozpisałem trochę podanie, oraz zmieniłem nick(z tamtyn to mi się pomyliło) jak prosiliście
Powrót do góry Go down
Crinos

Crinos



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 2:09 pm

Hm, jedno co zwróciło moją uwagę to wiek. Jesteśmy pewni że chcemy niszczyć tak młody umysł? Wink Wstrzymuję się od głosu.
Powrót do góry Go down
Ellifain





Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 3:09 pm

z wiekiem spoko Wink nie zabijecie mnie Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 4:45 pm

Czy Cie nie zabijemy to nie bylbym taki pewny
ludzi z okolic rzeszowa nam nie brakuje
ja tam nawet tego podania nie doczytuje
bierzcie go
jakby co to darek do niego podjedzie z mazur Very Happy
Chlopakowi zalezy, jak sie nie sprawdzi to pozamiatacie i po sprawie
kolo 18 wroce to sam go moge wyrzucic jak sie nie bedzie sprawdzal Very Happy
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 8:20 pm

dobra jestem za, beret to moze ci sie poryje po roku grania w tej gildii ;p
zart czasem tez jest "ciezki" wiec nie wszystko trzeba brac do siebie
zobaczymy pozyjemy, moze wytrzymasz i zaaklimatyzujesz sie choc bylo kilka osob ktore nie daly rady ;p
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 2:20 am

za
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 2:54 am

A ja powiem to wprost, to banda troglodytów o żałosnym poczuciu humoru, wchodzisz na własną odpowiedzialność Neutral
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 4:56 am

poza tym jestesmy chujami i pelno tu pedobearow wiec te 15 lat moze Ci na dobre nie wyjsc
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 5:46 am

koniec juz tej rozmowy i straszenia chlopaka , niech sie przekona na wlasne oczy xD
zostales przyjety, zglos sie do kogos z rady
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie-Ellifain Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Ellifain   Podanie-Ellifain I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie-Ellifain
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie - Xyz
» podanie
» Podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: