In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Graugh

Go down 
+5
Eloris
Balumb
gerart
Dimen
Graugh
9 posters
AutorWiadomość
Graugh





Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimePon Maj 10, 2010 4:44 pm

Informacje o Tobie
Imię: Karol
*Wiek: 19
Skąd jesteś: Rzeszów
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:-

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Graugh
*Nick sprzed wipe:-
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:-
*Lvl: 80
*Klasa: Paladyn
*Aktualny build: Prot/Retri (Main to prot)
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: jw
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=189809
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):-

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: Zaczynałem na przełomie preTBC/TBC
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Ulduar, OS, VoA, wszystkie znane mi HC. Stosunkowo niedawno przerzuciłem się na WotLK więc dużo lepiej znam wszystkie raidy z TBC.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Hemp Army
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Tank/Dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): omen(miernik threata), deadly boss modes(pokazuje castowany przez bossa spell/skill), bartender(pozwala na zmianę umiejscowienia pasków w grze). Z mniej istotnych Atlas Loot (addon pozwalający sprawdzić loot z danego bossa np)

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: w weekendy praktycznie cały czas jestem online, powiedzmy ok. 5-10 godzin). W tygodniu zależy to od okresu, teraz akurat są to wakacje więc patrz weekend. W tzw roku szkolnym na pewno trochę mniej czasu będę mógł poświęcać.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Nie mam problemów. Jedynym może być wczesna godzina zajęć dnia następnego ale wtedy po prostu nie wezmę udziału w raidzie mając świadomość, że nie będę mógł go ukończyć.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie dzielę, posiadam własny.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie, to raczej ja zganiam brata bo raid się zbliża ;]
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Tak, zdarzyło mi się z powodu nagłego nieoczekiwanego braku prądu. Poza tym permanentnego opuszczenia raidu sobie nie przypominam, a już na pewno nie celowego jak np "nie chce mi się bo itemu nie dostałem".
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Posiadam sprawny, nie będę miał raczej problemów z używaniem vt.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Słyszałem wiele dobrego o gildii, zwłaszcza pod kątem pve, a zależy mi na porządnych graczach, na których można liczyć. Ponadto chcę zdobywać doświadczenie w grze i w Was widzę perspektywę rozwoju.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Z własnej nieprzymuszonej woli, powodem chęć przejścia do IF.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Zygfryd, znamy się z poprzedniej gildii, nie jestem w stanie określić jak długo się znamy Smile
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 4:58 am

Za
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 7:18 am

za
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 8:19 am

przeciw
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Graugh Left_bar_bleue2/2Podanie - Graugh Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 12:21 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 12:48 pm

Za
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Podanie - Graugh Left_bar_bleue0/0Podanie - Graugh Empty_bar_bleue  (0/0)

Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 8:46 am

za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 5:51 pm

golumb przeciw ale czemu ?
mamy 1 tanka palka tifka pifka ktory i tak zadko nim gra
ZA
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie - Graugh Left_bar_bleue99/99Podanie - Graugh Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitimeCzw Maj 13, 2010 4:27 am

ZA. Przyjety, zgłoś się do kogoś z rady.

PS: Golumb to plebs.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Graugh Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Graugh   Podanie - Graugh I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Graugh
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» Podanie - Xyz
» podanie
» Podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: