In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie do gildii In Flames - Geremir

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Geremir
Gość




Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:15 am

Witam. naprawdę bardzo chciałbym wstąpić w szeregi In Flames, chociaż wiem, że rekrutacja jest aktualnei zamknięta dla Wojowników mimo wszystko spróbuje Smile

Imię: Mateusz
Wiek: 14 lat
Skąd jesteś: Krosno, województwo podkarpackie

Nick: Geremir
Klasa: Warrior (Wojownik)
Aktualny level: 32
Build: Na czas levelingu Fury i 2x1H co także bardzo dobrze sprawdza sięna instancjach w roli DPS-a.
Jaki build planujesz miec na maksymalnym levelu?: Taki, w którym będę najbardziej pomocny w gildii, sam skłaniam się ku Protection i byciu tankiem i myślę, że zazwyczaj tego się od wojów wymaga, ale jeśli będziecie chcieli abym był w Arms czy Fury - nie ma sprawy Smile
Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz mikrofon?: Tak, oczywiście - słuchawki i mikrofon, a także program TeamSpeak i Ventrilo.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminami: Tak, zapoznałem sięz regulaminem gildii i regulaminem rajdowanie Smile
W jakiej gildii byłeś wcześniej: Po wipie od początku jestem w gidlii B A S T I O N
Nick postaci przed wipe: Acavalter
Czy znasz kogoś z Gildii: Tych sprzed wipu na pewno nie bo przed wipem także grałem po stronie Sojuszu, a że nie macie na portalu rosteru nie mogę zobaczyć kto tu z moich znajomych jest, choć myśl, że ktośjest na pewno.
Dlaczego akurat In Flames: Ponieważ chciałbym zasmakować prawdziwego PvE w miłym towarzystwie z poczuciem humoru. Oprócz tego gratuluję naprawdę wybitnego podania na forum naszego serwera Sangreal, który to także mnie zachęcił, aby napisać to podanie Smile
Ile średnio spędzasz czasu na gre: Zbliżają sięwakacje więc myślę że będę online około 4-5h dziennie Smile W roku szkolnym w dni powszednie gram około 2h, weekendy (piątek, sobota, niedziela) około 4h
Jeśli posiadasz zdjęcie podaj tutaj link (opcjonalne): No macie Razz Profil na NK:
Jakie masz doświadczenie PvE: Jak narazie do 32 lvl-a zaliczyłem wszystko co się da tzn. The Deadmines, Wailing Caverns, Strormwind Stockades, Blackfathom Deeps, Gnomeregan, Razorfen Kraul - all CLEARED, przed wipem miałem postać 3h na 70 levelu i wtedy owa wiadomość Blackiego także długo się siedemdziesiątką nie cieszyłem Razz

Rozumiem, że rekrutacja zamknięta i mam bardzo małe szanse aby się do gildii dostać, ale dobrych tanków chyba nigdy za wiele Razz Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tego podania, jednak w przypadku oceny negatywnej i tak będęsięcieszyć że rozpatrzyliście moje podanie i poddaliście mnie sprawidzliwej ocenie Smile
Dziękujęz góry i pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
vrael

vrael



Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:22 am

Załóż lepiej konto na forum, być może zwiększy to twoje szanse na dostanie się. Jednakże: jesteś młodszy nawet ode mnie (!) i nie masz praktycznie żadnego doświadczenia PVE. Decyzje pozostawiam innym Razz


Ostatnio zmieniony przez Vrael dnia Sro Cze 17, 2009 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Geremir
Gość




Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: OK   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:26 am

No dobrze, założę Smile
Powrót do góry Go down
Zubei

Zubei



Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:40 am

1) Zamknięta rekrutacja
2) Wiek: 14 lat
3) Aktualny level: 32
4) Czy znasz kogoś z Gildii: Tych sprzed wipu na pewno nie bo przed wipem także grałem po stronie Sojuszu, a że nie macie na portalu rosteru nie mogę zobaczyć kto tu z moich znajomych jest, choć myśl, że ktośjest na pewno.
5) Jakie masz doświadczenie PvE: Jak narazie do 32 lvl-a zaliczyłem wszystko co się da tzn. The Deadmines, Wailing Caverns, Strormwind Stockades, Blackfathom Deeps, Gnomeregan, Razorfen Kraul - all CLEARED, przed wipem miałem postać 3h na 70 levelu i wtedy owa wiadomość Blackiego także długo się siedemdziesiątką nie cieszyłem Razz

Ze względu na powyższe jestem przeciwny (jeśli mam coś do gadania w tej kwestii).
Powrót do góry Go down
Warfar
Admin
Warfar



Character sheet
Mleczna:
Podanie do gildii In Flames - Geremir Left_bar_bleue0/1Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty_bar_bleue  (0/1)

Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 11:32 am

zamykam 2 x przeciw
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitimeSro Cze 17, 2009 11:32 am

przeciw
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie do gildii In Flames - Geremir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie do gildii In Flames - Geremir   Podanie do gildii In Flames - Geremir I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie do gildii In Flames - Geremir
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie do In Flames - Pynde
» Podanie o przyjęcie do gildii - Qhozzy
» In flames is back baby
» Prozba o przyjecie do In Flames ---> Nazer (Qorti)
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: