In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 podanie saintek

Go down 
+2
holly
saint49
6 posters
AutorWiadomość
saint49





podanie saintek Empty
PisanieTemat: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeNie Paź 17, 2010 10:46 pm

czesc all ^^ zostalem juz dawno dawno przyjety ale zgubilem pasy i to moje nowe konto ;p ( mialem tu napisac cos xd) saintek
Powrót do góry Go down
saint49





podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimePon Paź 18, 2010 10:57 am

dobra uzupelnie to po raz 2 ;d Wink) moze nikt mnie nie pamieta z servera i z guildi Sad


Imię:Bartek

Wiek:18

Skąd jesteś:Starachowice (niedaleko Kielc gdzie wykryto 1 przypadek swinskiej grypy w Polsce ;p)

*Nick:Saintek

*Nick sprzed wipe:Niestety nie grałem przed wipe ;/

*Lvl:80

*Klasa:Paladin

*Aktualny build:holy

*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: posiadalem juz 3 palkow 2x 70 lv 1x80 i mialem kazdy build i mnie wiecej kazdy potrafie ogarnac wiec moge dostosowac sie do gildia ale gram holy xD

Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=151003

Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie

*Jak długo grasz w WoW'a: w wowa gram praktycznie od wprowadzenia TBC zaluje troche ze nie gralem na pre tbc ale wtedy jeszcze nie mialem dostepu do internetu

*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Naxx 10/25 zaledwie poniewaz gdy gralem na sunwellu ledwo co dobilem 80 lv a server zaczal strasznie lagowac i przeszedlem pograc znowu na tbc hellground gdzie mialem 70 lv i all insty zrobilem

*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Forsaken Heroes bylem dosc do tej gildi przywiazany najpierw sunwell 80 lv razem potem 70 lv na HG bardzo dlugo gralem z chlopakami bo bardzo sie do nich przywiazalem ;p teraz chlopaki graja w Hordzie a ja tam nie potrafie i gram tutaj w ally . Wczesniejszej gildi nie pamietam poniewaz bylo to ponad 2 lata temu

*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):glownie heal 2200 BH na TBC wczesniej troche protem sie bawilem a jesli chodzi o sunwell to gralem retri ale jak wymienilem wczesniej za dlugo niepogralem ale oczywiscie expiac 4 palka ograniam retri

*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): xpearla oczywiscie bo bylem healem i to chyba tyle wiecej nie jest mi potrzebne a jesli chodzi o macra to raczej jak bym gral pvp

Dyspozycyjność:

*Ile średnio spędzasz czasu na grę:zalezy jaka jest potrzeba jezeli jest raid stawie sie np teraz bylem chory to w 5 dni zrobilem 2 dni i 2h played xD ale to dlatego ze szybko chce wyexpic wiec na tygodniu 2-3-4 h weekend 5-6 h

*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Rodzice raczej nie ^^ bo swoje lata juz mam jesli chodzi o szkole to narazie tak bo 3 tygodnie nie bylem w szkole ale jak nadrobie raczej nie powinno byc problemu

*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):dziele z rodzicami i siostra ale oni wchodza bardzo sporadycznie wiec nie bedzie problemu

*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie

*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Nie chyba ze bardzo wipowalismy i raid przedluzyl sie np o 2-3h a mialem plany wczesniej ale staram sie zawsze zostac do konca ale bez przesady ze np o 6 rano konczymy a wstaje o 6.30 do sql xd

*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd) Jeśli nie masz mikrofonu, to czy zobowiązujesz sie przynajmniej nas słuchać na raidach?:mam vt 3 letnia kariera csa robi swoje ;p gralem na vt 3 lata w cs potem 2 lata w wowa wiec ograniam sluchwki z mikrofonem tez mam i lubie gadac ;d;d ale sluchac tez xD


Informacje dodatkowe:

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Slyszalem ze ownicie server xD i chcial bym reprezentowac wasze szeregi i jestem pewien ze was nie zawiode

*Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:nie zostalem wyrzucony ani nie odszedlem gildia sie rozpadla ponizewaz byly male sprzeczki gildyjne ( nie bylem w to zamieszany) chloapki ktorzy znali sie 3 lata poklocili sie i nagle brak ich entuzjazmu do raidow i polowa przeszla do innej a ja przeszedlem na ten server

*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):nie nie znam ;< a chcial bym xD ^^ jesten newbe na servie

Regulamin:

*Czy zapoznałeś się z regulaminem gildii? Tak

*Odpowiedz WŁASNYMI SŁOWAMI(bez kopiowania) tylko na pytania 1,2 i 3 znajdujące się poniżej:

1.Co wszyscy na vt maja robić podczas tłumaczenia taktyki przez Raid Lidera?:siedziec cicho i sluchac uwaznie bo potem nie beda wiedziec co robic i wipe ;d;d ;p

2.Co możesz zrobić jeśli kategorycznie nie zgadzasz się z decyzją Guild Mastera będąc na raidzie.
zawsze mozna pogadac jezeli np przydzielil zle lot albo podjal inna zla moim zdaniem decyzje

3.Co zrobisz jeśli na raidzie wyskoczy roll na jakiś zielony item i masz enchanting?:greed

4.Jakie "dopalacze" zastosowałbyś dla swojej postaci na raidzie 25man?:na 80 bede robil cooking wiec jedzonko scrole oczywiscie i robie juz alchemie wiex elixiry

5.Ile itemów może zgarnąć jedna osoba z jednego bossa?:jeden

6.Wymień minimum 3 czynniki, którymi kieruje się raid Lider przy dobieraniu składu na raid: Gear, doświadczenie , no i oczywiscie odpowiednia ilosc tankow heali i dps w raidzie

7.ile trwa okres próbny dla nowych w gildii?1 miesiąc

Coś od siebie?:Prosze o przeczytanie i rozpatrzenie podania nie mysle ze odrazu mnie przyjmiecie ze wzgeldu na niski lv ale jednak mysle ze moge byc przydatnym graczem ;p xd )) dzieki

Malo pozmienialem bo ograniczony czas mam sry Sad
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeWto Paź 19, 2010 2:55 am

Nie wiem czy wiesz ale gildia obecnie przeniosła się na globala .Na sangrealu nie ma już czego szukać. Pozdro! jak chcesz kup klucze i wpadaj na serwer Auchindoun po stronie hordy.
Powrót do góry Go down
milair

milair



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeWto Paź 19, 2010 9:16 am

Zapomnieliscie o mnie!!
Ja tu jestem i paru innych ogarów też.
Co do podania chetnie, tlyko nie ma kto cie dodac bo wszyscy z rady poszli na lolglobala Very Happy
Więc musisz poczekac troche
Powrót do góry Go down
Nanai
Admin
Nanai



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeWto Paź 19, 2010 12:46 pm

jestem za, czesc gildii przeszla na global i pewnie malo kto zaglada na sangreal, ale jesli chcesz dolaczyc spowrotem(byc moze do gildii w ktorej beda duze pustki) to ja nie widze problemow
Powrót do góry Go down
Shin
Rada Gildii
Shin



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeWto Paź 19, 2010 1:31 pm

wejdz na moje acc yai i go dodaj Smile
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeWto Paź 19, 2010 9:45 pm

jakos sie dzis zaloguje na sanga i dam komus z was rade moze nawet kilku osobom i bedziecie sobie tam rzadzic ;p
Powrót do góry Go down
saint49





podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeSro Paź 20, 2010 11:08 am

tak bede przechodzil na globa na przelomie listopada/grudnia
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitimeSro Paź 20, 2010 11:27 pm

NO TO SUPER :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie saintek Empty
PisanieTemat: Re: podanie saintek   podanie saintek I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie saintek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» saintek - podanie
» podanie
» Podanie
» Podanie
» Podanie : Hx

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: