In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie-Deus

Go down 
+4
Natalka
Uden
yairomi
Deus
8 posters
AutorWiadomość
Deus





Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 5:47 pm

Informacje o Tobie
Imię: Adam
*Wiek: 21
Skąd jesteś: Kaleń-Towarzystwo (okolice Warszawy)
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs426.snc3/24571_104715916224106_100000570931281_132002_2457829_n.jpg

Informacje o Twojej postaci

*Nick: Deus
*Nick sprzed wipe: Shadowii
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Browar
*Lvl: 80
*Klasa: Paladin
*Aktualny build: Protection, offspec Holy
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: mam 80, takie buildy planuję zostawić
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/?player=107586
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimizer/img62/2818/wowscrnshot090310011058.jpg
Dość zwykły interface, dla ułatwienia korzystam z X-Perla, Quest Helpera i Recounta, ten UI ma zapewnić mi wygodę i prostotę, aby zbytnio nie przeciążać mojego PC.

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 3 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Wszystkie dostępne na sangrealu z tbc przed wipem, a po wipe naxx10 i 25, OS10 i 25, Onyxia's Lair 10 i 25, VoA10 i 25, większość HC (jedyny, którego nie robiłem to Oculus).
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Tabula rasa i Memento Mori (obecnie)
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): wszystkie
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): korzystam z DBM'a ponieważ ułatwia raidowanie, z makr nie korzystam w pve

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: \obecnie 3-5h, ale od 1 października ok 2-3 (poniedziałek-piątek)
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): od początku roku akademickiego od niedzieli do czwartku nie będę mógł tak długo raidować, ale w pozostałe dni nic nie stoi na przeszkodzie
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): z tak prozaicznych przyczyn nie, ale czasami zdarzają się nagłe przypadki, w których nie ma innego wyjścia niż opuścić raid i zająć się czymś innym
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): tak, gdy rodzice potrzebowali, nagłej, nieoczekiwanej pomocy z mojej strony w jakiejś sprawie (rzadko to się zdarza)
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): posiadam sprawny mikrofon i słuchawki

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): In Flames ma renomę jednej z lepszych gildii tego servera, raidujecie, posiadacie dobrych graczy i uważam, że właśnie do takiej gildii chcę należeć
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Z Tabuli rasy zostałem wyrzucony z powodu długiej przerwy z wowem (4 miesiące, miał to być mój koniec z wowem, ale nie wyszło), z Memento Mori odchodzę, gdyż w tej gildii absolutnie nic się nie dzieje, guild chat praktycznie nie istnieje, większość osób jeszcze lvluje i nie da się nic zorganizować.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Nie
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak i bardzo mi się podoba Smile

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 5:55 pm

za
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 5:58 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 6:30 pm

za
Powrót do góry Go down
Senti

Senti



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 1:17 am

za
Powrót do góry Go down
Darahu
Rada Gildii
Darahu



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 4:14 am

za
Powrót do góry Go down
holly
Rada Gildii
holly



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 4:59 am

Za 6 osób wiec zgłoś się na ventrilo po inva !
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 5:34 am

jak najbardziej ZA, kilka razy tankowal insty - kumaty , takich nam trzeba ! Wink
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 5:40 am

Przyjety, po inv na VT , zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie-Deus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Deus   Podanie-Deus I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie-Deus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Ash
» podanie
» podanie Hoi
» podanie
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: