In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie-Proboszczyk

Go down 
+7
Rundaer
Natalka
Balumb
Telamont
yairomi
gerart
okienko
11 posters
AutorWiadomość
okienko





Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 1:56 am

Informacje o Tobie
Imię:Piotrek
*Wiek:13
Skąd jesteś:Włocławek
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:
http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=324716&tab=achievements
Informacje o Twojej postaci

*Nick:Proboszczyk
*Nick sprzed wipe:?
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:Warloczeek Lolzak
*Lvl:80
*Klasa:Death Knight
*Aktualny build:Frost
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:ten co mam Smile
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=324716&tab=achievements
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):file:///D:/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_090110_215242.jpg

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:z 4miesiace
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Wszystkie w Sangrealu
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Litewskiej nie pamiętam nazwy
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):dps/tank
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):nie potrzebuję

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:teraz z 3-5h dziennie
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):spokojnie moge siedzieć nawet do 2 w nocy.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):gram w domu i niedziele z nikim komputera.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie nie mam brata mam młodsza siostre ale ona nic mi nie zrobi.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Nie nie zdarzyło mi sie i mam nadzieje że się nie zdarzy
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):Mam mikrofon ale zepsuty zamierzam kupić ale teraz zbytnio nie mogę zbieram kasę na coś innego wiec mogę was słuchać

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):Jest to jedna z najlepszych gildi macie dobrych graczy i miła atmosfere chodzicie na rajdy i ogólnie jesteście zajebiści
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Ponieważ chcialem do was dolonczyć
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Znak kilku graczy ale tylko tak z widoku
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 2:14 am

przeciw-wiek
Powrót do góry Go down
yairomi
Rada Gildii
yairomi



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 2:17 am

Przeciw, powodów aż za wiele.
Podanie odrzucone.
Powrót do góry Go down
okienko





Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 4:44 am

przecież od 13lat jest no nie
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 6:27 am

13lat i punkt "Bywa, że raidujemy do późna. " się kłócą ale nie wnikam.

Małe doświadczenie. Nie podane nazwy inst. Nie pamiętasz nazwy gildii. Literówki. Nieprawidłowe linki.

Czyli odwalone podanie.

Mamy miłą atmosferę?! Młody jesteś, masz pewnie ładną buźkę, jeśli cię przyjmą to lepiej stój plecami do ściany....

Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 6:44 am

nie potrzebujemy miesa armatniego nowych bez jakiego kolwiek doswiadczenia. . przeciw
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 8:06 am

Nawet gdyby podanie było zajebiste to myślę, że brak mikrofonu cie skreśla.
Powrót do góry Go down
Rundaer

Rundaer



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 8:29 am

łee... Przeciw
Powrót do góry Go down
Eloris

Eloris



Character sheet
Mleczna:
Podanie-Proboszczyk Left_bar_bleue2/2Podanie-Proboszczyk Empty_bar_bleue  (2/2)

Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 8:40 am

przeciw
Powrót do góry Go down
Czewski





Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 8:42 am

Już po niku można stwierdzić , że hormony buzują w Tobie młody człowieku ...Przeciw
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 8:58 am

przeciw zamykam
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Podanie-Proboszczyk Left_bar_bleue99/99Podanie-Proboszczyk Empty_bar_bleue  (99/99)

Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 6:34 am

Very Happy

Cytat :
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:
http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=324716&tab=achievements


Podanie-Proboszczyk PB278826

PS: Zamykam, jak było zamknięte.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie-Proboszczyk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie-Proboszczyk   Podanie-Proboszczyk I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie-Proboszczyk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie : Iks
» Podanie - Neq
» Podanie
» Podanie Ash
» podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: