In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Elthane

Go down 
+4
gerart
Dimen
Slizzer
Elthane
8 posters
AutorWiadomość
Elthane





Elthane Empty
PisanieTemat: Elthane   Elthane I_icon_minitimePon Maj 31, 2010 5:31 pm

Informacje o Tobie
Imię: Paweł
*Wiek: 20
Skąd jesteś: Elbląg
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: Niestety nie posiadam Wink

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Elthane
*Nick sprzed wipe: (nie posiadałem)
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl: 75
*Klasa: Priest
*Aktualny build: Holy
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu: Holy
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: Nie została wprowadzona do bazy.
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: w listopadzie 6 lat (w miesiąc premiery zagranicznej)
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Wszystkie instance i raidy podstawowe robione wielokrotnie na globalu/funach/privach. Duża większość instance na TBC(licząc z hero), wszystkie raidy również robione na bieżąco z wychodzącymi patchami globala, niektóre instance northrendowe, które dopiero teraz poznaje/ z przyczyn oczywistych brak doświadczenia w raidach na Northrend. Tworze postacie typowo pod pve, prawie zawsze healerów. Na raidach często jako assist albo raid leader. (nie widzę problemu w tłumaczeniu taktyk/ szukaniu dodatkowych ludzi i kontrolowaniu przebiegu instance/raidu).
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Dies Irae / parę pomniejszych szukając odpowiedniej.
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Healer (ulubiona/główna rola)
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Bez makr/ Addony ,,upiększające" bongosy,xpearle etc (głównie action bary).

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 4-6h / mniej w przypadku sesji na uczelni.
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Nie widzę problemu podczas raidowania, albowiem robiłem to już niejednokrotnie i jest mi to dobrze znane, tak jak konsekwencje typu mniejsza ilość snu etc.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie. Posiadam komputer osobisty, w pełnym tego słowa znaczeniu.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Nie/ wyłączając disconnecty/problemy z prądem. (zdarza się to naprawdę rzadko jak każdemu).
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd): Posiadam sprawny mikrofon, aczkolwiek uważam że komunikacja w grze mi wystarcza. Oczywiście mogę się dostosować i chętnie podłącze się do kanału.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń): Dobra reputacja, Często widywana gildia na Raidach, z tego co wiem posiadająca porządne zasady. Powiedziałbym elitarna. Dziś z wieloma członkami tej gildi w roli raid leadera poprowadziłem BT, asystowałem przy Gruul'u i Magtheridon'ie. (oczywiście z pełnym sukcesem)
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Brak ofert raidowania/robienia instance i niski poziom wiedzy o grze innych graczy.
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Ulfgar - znam go 4 lata, sam go nauczyłem grać.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 1:50 am

http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=261386

Za - jakieś doświadczenie jest ;D
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 1:56 am

za
Powrót do góry Go down
gerart

gerart



Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 2:57 am

za
Powrót do góry Go down
Deathdagon





Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 5:06 am

ano byłem z nim wczoraj na tych raidach i gdyby nie to że gildia wyciagnęła mnie na onke to bym został do końca;D.
ZA
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 12:16 pm

A niech bedzie za. zobaczymy co potrafisz Wink
Powrót do góry Go down
Telamont

Telamont



Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 1:11 pm

ZA
Powrót do góry Go down
Senyama

Senyama



Character sheet
Mleczna:
Elthane Left_bar_bleue99/99Elthane Empty_bar_bleue  (99/99)

Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 2:22 pm

Za. Przyjęty. Zgłoś się do kogoś z rady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Elthane Empty
PisanieTemat: Re: Elthane   Elthane I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Elthane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: