In Flames
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

In Flames

Gildia In Flames
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ghardo

Go down 
+6
Czewski
Slizzer
Balumb
Dimen
Rayne
Ghardo
10 posters
AutorWiadomość
Ghardo





Ghardo Empty
PisanieTemat: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 11:42 am

Informacje o Tobie
Imię:Mateusz
*Wiek:17lat
Skąd jesteś:Olsztyn
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci

*Nick:Ghardo
*Nick sprzed wipe:Gharok
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:Hagrok 35lvl Prist oraz 6lvl Rogal
*Lvl:71lvl szybko pojdzie do 80
*Klasa:Warriost
*Aktualny build:Prot
*Jaki build planujesz mieć na max lvlu:Prot
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF: http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=274602 dziekuje wujku Slizzer ;]
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):Niestety nieposiadam

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:4 lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Wiekszość instancki z przed TBC każda na 70lvl robiłem niestety z WOTLK niemiałem styczności
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Art Of War nadal jestem ale mam nadzieje ze zostane przyjęty do In Flames gildia ta została stworzona przezemnie lecz kiepsko mi idzie z powodu że kolega z którym miałem robić gildie mnie wystawił
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):Tank,Healer
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Chwilowo nieużywam brak potrzeby ale na 80 podstawa na raidy

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:w dni wolne od nauki potrafie przesiedzieć po 12-14godzin ;] ,a w szkolne po 4-5godzin zalezy czy jest na to potrzeba jak tak moge siedzieć i więcej
*Bywa, że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc), która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Dni wolne bradzo prosze moge siedzieć 24 na dobe w dni szkolne staram się niesiedzieć więcej nić do 23
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Nie komputer tylko i wylacznie do mojej dyspozycji
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Niema szans rajd się zaczyna i nic go już niepowstrzyma
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Nie nigdy
*Używamy na raidach Ventrilo. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko słuchał itd):Posiadam sprawne VT oraz mic

Informacje dodatkowe

*Dlaczego chcesz dołączyć do In Flames (rozwiń):ponieważ jest to świetna gildia dzieki której mogłbym się rozwinać
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Jeżeli odejde to z powodu tego,że zostałem przyjęty do was
*Czy znasz kogoś z In Flames (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):jak dobrze pamiętam znam od ponad roku paladyna Rayne ale on chyba został zbanowany i niemam pojecia czy nadal jest w waszej gildi ma teraz nick Unlogical i niesprawdziłem czy nadal u was jest
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak jak najbardziej

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Ghardo dnia Nie Maj 30, 2010 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rayne





Character sheet
Mleczna:
Ghardo Left_bar_bleue0/0Ghardo Empty_bar_bleue  (0/0)

Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 12:23 pm

Ofc Za Very Happy .
Powrót do góry Go down
Dimen

Dimen



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 12:34 pm

za warków tanków mało mamy
Powrót do góry Go down
Balumb

Balumb



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 12:37 pm

za
Powrót do góry Go down
Slizzer

Slizzer



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 1:14 pm

Ghardo napisał:
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do IF:Niestety niedziala :< Slizzer powiedzial bym zostawil puste ;]

Wujek Slizzer umie buga http://wow.sangreal.lt/wowd2/index.php?player=274602

Za.
Powrót do góry Go down
Czewski





Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 1:14 pm

za

Rayne 2k gold Very Happy
Powrót do góry Go down
Jeterohn

Jeterohn



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 2:08 pm

za
Powrót do góry Go down
falstad





Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 3:35 pm

Za, tylko masz dobrze aggro trzymać ;F
Powrót do góry Go down
Uden
GuildMaster
Uden



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 4:05 pm

za
zostales przyjety zglos sie do kogos z rady po inv i popros o pelny dostep do forum
Powrót do góry Go down
Natalka
Rada Gildii
Natalka



Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 4:20 pm

Ja jeszcze dodam, że "nie" z czasownikami piszemy osobno. :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ghardo Empty
PisanieTemat: Re: Ghardo   Ghardo I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ghardo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
In Flames :: Gildia In Flames :: Rekrutacja-
Skocz do: